Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nehéz franciául tanulni a...

Nehéz franciául tanulni a matekot, fizikát, törit, civilizációt és a föcit?

Figyelt kérdés
2009. szept. 27. 00:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen.Eleve nehéz tantárgyak:D

Mondjuk nagyon lassan haladtok az anyaggal,inkább szókincsre megy rá az egész.De hozzá lehet szokni.

2009. szept. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi, h ilyen hamar válaszoltál:)

én leginkább a fizika miatt félek...

mert van 1 olaszos suli is, és ott fizika helyett biológia, civilizáció helyett művtöri van...

szóval az olasz az könnyebb lenne, de a francia jobban tetszik

2009. szept. 27. 00:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A francia nagyon szép nyelv és egyáltalán nem olyan nehéz mint azt olyan sokan mondják.Érdekes,hogy legtöbbször azok mondják hogy hűdenehéz,akik nem is tanulják:D
2009. szept. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. most egy kicsit megnyugodtam, hogy majd nem fogom érteni, amit a tanár mond, mert a franciának elég nehéz a kiejtése, bár azt mondta a magyar tanárom (aki francia szakos is), hogy sokkal következetesebb a kiejtése, mint az angolnak...
2009. szept. 27. 12:54
 5/6 anonim ***** válasza:

jól gondold meg ezt az iskolát. ha nem akarsz franciatanár lenni vagy kinn élni franciaországban, akkor nem sok értelme van. mármint az jó, ha tudsz franciául, de hogy más nyelven tanuld a matekot, ami fontos?! hát nem tudom...


bocsi az offért, csak azért írtam, mert egyik volt évfolyamtársam is franciára jár, és azt mondja hogy már bánja. megy neki, de nem éri meg azt az 5 évet... tudom, hogy felsőfokú nyelvvizsga meg minden... de nem csak így lehet megszerezni... szerencsétlen csaj meg jövőre végez ezzel az iskolával és gőze nincs hogy milyen ágon tanuljon tovább, ugyanis nincs sok választási lehetősége...


de persze ha valaki direkt ebben az irányban akar továbbtanulni, akkor természetesen jó választás.

2009. szept. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én pont franciatanár szeretnék lenni Franciaországban:P
2009. szept. 27. 14:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!