Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » S. O. S. Előrehozott érettségi...

S. O. S. Előrehozott érettségi, anya erőlteti, én nem akarom, hogyan győzzem meg?

Figyelt kérdés

Kezdetektől fogva ő erőlteti a dolgot. Szeptemberben még éppen én hoztam fel a dolgot, hogy lehet, hogy belevágok, 10. osztályos vagyok, jól jön, ha már most túl vagyok egy érettségin. Aztán pár hét múlva meggondoltam magam, mert rájöttem, hogy semmi értelme sem lenne, nem kezdek semmit az adott tárggyal a jövőben. Aztán anyám kijelentette, hogy márpedig amit egyszer elkezdek, azt be is fejezem... De könyörgöm, éppen azért akartam ezt csinálni, mert nem lett volna rajtam akkora nyomás, erre azóta anyám folyton csak cseszeget ezzel a hülyeséggel, és utálom nagyon ezt a helyzetet! Fél éve csak stresszelek, semmi kedvem ehhez, és most jutottam el odáig, hogy márpedig én ezt nem csinálom meg! Hónapok óta szar a kedvem, és a tanulás sem veszik kárba, nert bevallom, a rendes tanulás mellett nem igazán volt kedvem erre a szarra is tanulni, így nincs is mit bánnom. De anyámat hogyan győzzem meg? Olyanokat mond, hogy ha 1-est is kapsz, akkor is megírod, félek tőle! Nagyon nehéz megváltoztatni a nézeteit, mit tegyek???

17L


2013. ápr. 22. 21:37
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Végül (muszájból) úgy döntöttem, megcsinálom. Az osztályozóm már megvan, 5-ös lett! :)) Ez most jókora löketet adott, úgy érzem, sikerülni fog. És nem is olyan unalmas tárgy ez. Én is gondolkozom, hogy ősszel valamiből még kéne érettségizni. :)
2013. ápr. 25. 20:49
 12/13 anonim ***** válasza:
Melyik tantárgy?
2013. ápr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Milyen tárgy????
2013. máj. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!