Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tehetnek azzal az emberrel...

Mit tehetnek azzal az emberrel aki nem akar dolgozni?

Figyelt kérdés

40 éves lesz,otthon lakik,és ez neki természetes.

összesen ha egy évet dolgozott eddig,nem szándékozik munkát keresi.Jo ugy neki hogy ehet-ihat,mosnak,főznek rá.

semmire így nem is kell költenie.

Igazából már engem bosszant hogy élősködik az édesanyján és a 2 iskolás testvérén,amugy is nehéz anyagi körülmények között élnek.

Ezt tűrni kell??Mert nem lehet elzavarni otthonról,hiába is próbálkozik bári.


2009. szept. 14. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát pl nem fog nyugdíjt kapni. Nem tudom, hogy van-e tb-je. Egyébként meg simán ki lehet rakni. Semmi nem kötelez titeket arra, hogy ezt elviseljétek és a törvény se tiltja, hogy kizárjátok a lakásból. Igaz, van lelkiismeret is a világon, de én tuti eljátszanám vele, egy-két nap erejéig biztosan.
2009. szept. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ajnaem vagyok olyan közeli ismerős hogy ebbe beleszólhassak,csak kívülállóként bosszantó(viszont jól ismerem a körülményeket)

Tb-t nem tudom fizet-e,nem hiszem.

Ha kiraknák,még ő lenne felháborodva!

(ja,anyukája van csak meg a két testvére,és arra se gondol hogy segitsen nekik anyagilag,ezért is dolgozzon)

2009. szept. 14. 21:04
 3/5 A kérdező kommentje:
Szoval előbb ugy akartam kezdeni hogy:Sajna nem.....
2009. szept. 14. 21:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha felháborodik, az a lényeg. Megtanulná a rendet! Tartsa el magát! Komolyan mondom, hogy ki kéne zárni a lakásból. Én úgy hajítottam volna ki az utcára, nemhogy most, negyven évesen, hanem még 25 évesen is, ha nem lenne hajlandó dolgozni!!!
2009. szept. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én is hidd el....az én fiam ne is lesz ilyen....


Sajna a környezete elhiszi h munkát keres,de én nem,mert aki ey év alatt nem talál munkát az nem keresi nagy erővel,nálunk egy hónap alatt talál munkát aki nagyon akar dolgozni,saját magamból kiindulva.

(persze nem 2 hetente kell megnézni ehhez 3-4 hirdetést és egy helyre telefonálni)

A család meg nem mer/akar lépni abban h kitegyék...na nem folytatom mert csak felidegesitem magam,de egy véleményen vagyunk akkor a válaszolókkal,köszi!

2009. szept. 15. 08:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!