Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mire kell számítani egy...

Mire kell számítani egy szóbeli elbeszélgetésen?

Figyelt kérdés

Holnap megyek szóbelizni de nem tudom mire lehet számítani. De nem olyan szóbeli lesz , hogy tantárgyat kérdeznek ki , csak ilyen elbeszélgetés/ismerkedés, hogy jobban megismerjenek.

Először is nem tudom , hogy milyen ruhába kéne menni. Ünneplőbe? csak mert ugye a rendes szóbelire ünneplőbe mennek , de ez nem olyan.

Másodszor,miket kérdezhetnek?

Valaki már volt ilyenen? Tapasztalatok??

Légyszíves segítsetek , nagyon parázok! :(


2013. márc. 1. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem menj elegánsan, fekete naci/szoknya és fehér/ világosabb színű blúz, ing. Én is voltam (igaz, hogy 5 éve már) ilyen szóbeli elbeszélgetésen és az sem tantárgyas szóbeli volt csak sima beszélgetés és ott is nagyrészt ki voltak öltözve az emberek.

Olyasmiket kérdeznek szerintem, hogy miért szeretnél abba az iskolába, arra a szakra járni, miket szeretsz tanulni, mi érdekel, mit szeretnél később csinálni. Valószínűleg az elején megkérnek, hogy mutatkozz be kicsit, itt mondhatod, hogy most hova jársz, esetleg családról pár szó, merre felé laksz, mik a hobbijaid.

Nem kell paráznod! :)

2013. márc. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :))
2013. márc. 1. 18:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!