Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit fognak kérdezni szóbeli...

Mit fognak kérdezni szóbeli elbeszélgetésen? Építészeti szakközépiskolába mennék.

Figyelt kérdés
Most 8.-os vagyok, és szombaton lesz a szóbeli. Milyen kérdéseket tehetnek fel az építészettel kapcsolatban? Mennyi idő van erre a szóbeli elbeszélgetésre? Szeretik ha sokat beszélek, és részletesen mondok el mindent? Van néhány házam, amit egy játékszoftver segítségével csináltam, és ezekről videók, illetve képek is vannak. Szerintetek ha egy pendrive-on beviszem megfogják nézni? Vagy rajta van a neten is.

2013. febr. 19. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Beviheted, de nem fogják megnézni.

Azt fogják megkérdezni, hogy miért ezt a szakmát választottad. Esetleg van-e a családodban valaki, aki az építőiparban dolgozik.

2013. febr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mit mondhatnék arra a kérdésre hogy miért est a szakmát választottam? Ti hogy váloszolnátok? Tudom hogy ezt nekem kellene...
2013. febr. 20. 15:14
 3/5 anonim válasza:
Szerintem azt mond, hogy azért választod az építészeti szakmát mert érdekel és jól megy a matek hozzá.
2013. febr. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy szereted látni, ahogyan az alapból egy szép új ház elkészül. Vagy ahogyan egy régi ház szinte egyik pillanatról újjá születik. Olyan munkát akarsz, ami kézzelfogható, időálló alkotás.
2013. febr. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Valami jó dumát akartam, és majd fogom alkalmazni (és ez igaz is) :D
2013. febr. 21. 14:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!