Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a szóbeli a Hunfalvy...

Milyen a szóbeli a Hunfalvy Közgazdasági Szakközépiskolába?

Figyelt kérdés
Miket kérdeznek?
2013. febr. 3. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
melyik tagozatra és hanyadiknak jelölöd a sulit?:)
2013. febr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1.Orosz 2.Francia nyek.
2013. febr. 15. 16:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Oroszra sima ügy meg franciára is mert csak magyar beszélgetés van meg olyanokat kérdeznek hogy mi volt az 5könyv amit utoljára olvastál. És kb végig a könyvekről faggatnak ki írta miről szól milyen díjat kapott hányban jelent meg stb. De annyi az egész hogy elmondod az 5könyvet amit olvastál és ők majd kiválasztják hogy melyikről beszélj. Ennek az a lényge hogy a kommunikációs készségedet felmérjék. Angolból lesz egy rövid beszélgetés mivel a megfelelő angol nyelvtudás elengedhetetlen oda hiszen mindegyik tagozatnál 2.nyelv az angol.
2013. febr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kösz az infót! Te a tavaly szóbeliztél?
2013. febr. 16. 17:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen tavaly:) most francia-angolos vagyok. Te hanyadiknak jelölöd magát a sulit? Nagyon nem akarlak lebeszélni semmiről,de azért ha érdekel hogy miért NE gyere ide akkor szívesen elmondom. A helyedben máshova mennék.
2013. febr. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
másodiknak jelöltem! elmondanád, hogy miért ne menjek oda?
2013. febr. 17. 15:34
 7/7 anonim ***** válasza:
nos, az orosz tagozat az isteni jó. Azt csak ajánlani tudom legjobb barátnőm oroszos. Na de most inkább arról beszélnék hogy a franciára miért nem tanácsos jönni. A legrosszabb tanári gárda tartozik a franciásokhoz vagyis hozzánk. Két francia tanár van abból mind a kettő borzalmas és idegbeteg sőt még azt sem értjük hogy mit beszélnek egyik sem tud artikulálni. Fűt fát ígértek de semmit nem tudunk franciából sőt ez a nyek es év csak arra volt jó hogy még az angolt is elfelejtettük. Halálra szekíroznak minket minden nap doga a francia szavakból amit megértenék mert erre épül minden de mivel nem tud normálisan beszélni a tanár ezért nem tanuljuk kiejteni a szavakat. A másik meg az hogy egyre több a lopás a franciásoknál mert nekünk van a legrosszabb órarendünk 8-9órába tesi és akkor már a kutya se figyeli hogy ki jön megy a suliba. A franciások akik most érettségiznek az alapfoknál tartanak franciából ami igen nagy bosszúság. Az angol teljesen el van hanyagolva emiatt a jó kis francia nyelv miatt. A tanárok nem foglalkoznak veled ha mondjuk gyengébb tanuló vagy ilyen 4-es. Csak a jobbakra koncentrálnak és a többieket nem is veszik emberszámba. De ez mindegyik tagozatnál így van kivéve az orosz japán és az angolosokat. Nekik jó a tanári gárdájuk a többieknek siralmas és mivel tagozatonként mindig ugyan az a tanári gárda ezért nem is számíthatunk javulásra. Most már bánom hogy franciára jöttem... Jesszus hogy lehettem ilyen buta.
2013. febr. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!