Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi legyek ha, , nagy leszek"?

Mi legyek ha, , nagy leszek"?

Figyelt kérdés

Ötleteket szeretnék kapni ,hogy szerintetek milyen munkában érezném jól magam a későbbiekben?

Sokat gondolkoztam de nem nagyon jutnak eszembe dolgok. Az első és legfontosabb,hogy a tanulmányi átlagom 3as 4es (amin most keményen dolgozom). Imádok minden állatot a rovarokat kivéve (de abból is van amit szeretek) , szeretem a természetet és szeretek kirándulni. Monoton- számítógépes munkát nem szívesen végeznék. Másodikos gimnazista vagyok, emelt óraszámban tanulok olaszt.

És ha tudtok valamit akkor légyszi írjatok mellé valami fősulit vagy egyetemet. Előre is köszönöm :)



2013. jan. 29. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kertészmérnők
2013. jan. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Biológia? Amúgy nagyon szép és jó, hogy sokan ennyire előre akarnak tervezni, de NEM ISMERÜNK TITEKET. Nektek kell tudni, hogy mi érdekel, minek tudod magadat elképzelni. Informálódj, neten nézegess körbe, hogy milyen szakok vannak, minden szaknak megvan a maga leírása... Tanácsot tudunk adni, de dönteni nem mi fogunk helyettetek.
2013. jan. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem arra gondoltam h mondjatok meg hanem h irjatok otleteket. mert annyi munka van olyanok is amik esetleg eszembe se jutnak. koszi!

ja es szeretek ,,kreativkodni" (festeni, rajzolni ,agyagozni, kézműveskedni)

2013. febr. 1. 21:29
 4/5 cicpinty válasza:

[link]


Talán itt megtalálod a neked valót :)

2013. júl. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. júl. 4. 00:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!