Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Továbbtanulni akarók! Változik...

Továbbtanulni akarók! Változik most valamit a tervetek a tegnapi hír miatt?

Figyelt kérdés
Tudom még nem hivatalos, de nem árt, ha az ember mégis átgondolja, hogy mi lesz, ha mégsem tudja Magyarországon folytatni tanulmányait. Ti már gondolkoztatok azon, hogy mi lesz? Nekem most ez a skóciai továbbtanulás a legszimpatikusabb...
2012. dec. 6. 19:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
és egyáltalán mennyire biztos, hogy ez az egész dolog végleges és így lesz?
2012. dec. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez már biztos.
2012. dec. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

és mi van a részösztöndíjas helyekkel?

azt olvastam, hogy az sokkal több lesz

akkor ott a ponthatár nem fog emelkedni?

2012. dec. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

részösztöndíjas képzéseknél költségest kell megjelölni, majd a legjobb x részének felajánlják a részösztöndíjat. szval ott is az önköltséges pontszám számít.

(tavaly így volt)

2012. dec. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Részösztöndíjasnak a fele nem fog betelni, idén is az 5000 részösztöndíjas helyre alig volt jelentkező és nem tudták kiosztani. Arra jó, hogy tagadhassák, hogy tandíjt vezetnének be, aztán majd nem fog most se senki jelentkezni rá, leveszik és esetleg beraknak helyette 1-2 ezer teljes ösztöndíjast..
2012. dec. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!