Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Itt tartanánk most az oktatásban?

Itt tartanánk most az oktatásban?

Figyelt kérdés
avagy beszélni kicsit magyar?

2012. nov. 27. 22:16
 1/6 A kérdező kommentje:

Hol, milyen iskolában és mit tanulnak, akik ezeket a kérdéseket kiírják:


Telekre kutya, milyet?

Nekem németjuhász?

Bunkóság meglátogatni este 7kor egy családot ahol 3 hónapos baba van?

Nagy. Csunyan osszevesztunk. Mit csinaljak?

Háztartás vs. Gyerekkel eltöltött idő?

2012. nov. 27. 22:21
 2/6 anonim ***** válasza:

Itt tartunk. Sok a kulturálatlan ember sajnos, de hát ez van.

Egyébként vannak, akik amúgy értelmesebbek, csak igénytelenek, és ezért itt nem adnak a modorra.

2012. nov. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Az a vicces, hogy jelentenem kellett a kérdésed, emrt semmi értelme nem volt, amíg pár perccel később oda nem írtad, mire gondolsz.


Idegesítőek ezek a kérdések, és szoktam is szivatni az ilyen kérdetőket. De ezekből arra következtetni, hogy rossza az oktatás színvonala, olyan nyugdíjashoz méltó sápítozás.

2012. nov. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az igaz ha jégkockákat rakoka vízbe, és megiszom akkor kcal-t is égetek?

Ajanlanatok valami jo edzes videot youtuberol?

Rizs + Burgonya diéta, vélemények?

Déli alvás gondok. Nem akar aludni van-e hasonló helyzetben valaki?


A fenti összeállítás csak egy gyorsan összedobott minta. Nagyon sok magyartalanul megfogalmazott, nehezen érthető vagy helyesírási hibáktól hemzsegő kérdést és válaszokat látok. Ilyen magas színvonalon lenne ma az oktatás?

2012. nov. 27. 22:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon regg tanultam nem is tudtam sokk mindent de elkeztem posztlicibe jarni es van angolom.elkeztem de kene egy kicsit javitani rajta.
2012. nov. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az oktatás jó. A diákok gondolják azt hogy hülyeség tanulni ezért tesznek az iskolára, majd ilyen emberek lesznek.
2012. nov. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!