Ez sikerülhet így?

Figyelt kérdés
Ez nem is igazából kérdés lenne csak inkább egy kis bíztatásra lenne szükségem, meg ki szeretném írni magamból. Szóval első éves egyetemista vagyok és ugye ez a 10. hét. Két hét múlva vagyis a tizen kettedik héten lesz hétfő-kedden két elég nehéz zh-m amire már most elkezdtem készülni. Csak az a baj hogy az előtte lévő hétvégén nem igazán fogok ráérni, konkrétan már biztosan nem tudok akkor tanulni. Szerintetek sikerülhetnek a zh-k úgy is ha most elkezdek tanulni rájuk , hogy bepótoljam a hétvége kiesését? Tudom, Tudom ez csak rajtam múlik, de egy kis biztatás kéne mert , mert nagyon lent vagyok most :'( Nincs kivel ezt megbeszéljem.
2012. nov. 6. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen!
2012. nov. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
sikerüli fog ,csak állj neki tanulni és ne itt lógj :P
2012. nov. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. nekiálltam tanulni már megcsináltam vagy 40 deriválást. beosztottam szépen az időmet remélem tényleg sikerülni fog ! most kicsit jobban lettem , köszönöm !
2012. nov. 6. 13:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!