Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Igy sikerülhet? (folyt lent)

Igy sikerülhet? (folyt lent)

Figyelt kérdés
6 bol buktam és tanárnak megmondom hogy addig kérdezzen szobelin amig nincs meg a kettes mind a 6 bol igy sikerülhet?
2012. aug. 26. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Tanarfuggo.Bar ebben en aztan nem vagyok jaratos.Szerencsere.De tenyleg sok mulik a tanaron,te ismered oket,h milyenek..
2012. aug. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem igen vagy az hogy meigérem hogy évközben tanulok ha átenged? egy kegyelem 2 essel?
2012. aug. 26. 22:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahogy elnézem a tanárokat manapság, én biztos nem lennék jó tanár. Ha már eleve így állsz hozzá, gondolom nem készültél eleget és bizonytalan vagy. Nekem volt osztálytársam, aki 9.-ben 6 tárgyból bukott, megpróbálta, de nem sikerült. El is ment a suliból.


Én mondjuk nem arra gyúrnék, hogy a tanár kérdezzen tőlem, amíg kettes nem lesz. Adott témáról önállóan kellene tudnod beszélni, hogy felmérje a tudásodat.

2012. aug. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!