Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen jogon teszi meg a...

Milyen jogon teszi meg a tanár, hogy kiküld laborfoglalkozásról? (Késtem 2-5percet a vonat miatt)

Figyelt kérdés
Persze senkit nem érdekel h. kések-e vagy sem. Ő szerinte "jöjjön hamarabb". Persze 3 vonattal indultam hamarabb...
2012. nov. 3. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Nincs joga, csak egy idegbeteg, feltűnési viszketegségben szenvedő ember lehet, akinek bizonyítania kell a hatalmát. Elég szánalmas, hogy a diákján tölti ki.

Figyelj! Ne hagyd magad! Ha érdekel az óra, akkor szépen megmondod, hogy Te maradsz, mert azért jöttél, hogy tanulj!! Vedd fel mp3 lejátszóra! Erőszakkal meg nem tehet ki. Ha ezért be rág rád, menj utána az igazgatóiba és jelentsd az ügyet. Állj ki magadért!! Ezt senki nem fogja megtenni helyetted!

2012. nov. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

Elsőre ne hallgass, mp3-ra semmit ne vegyél fel mert az a személyiségi jogainak a megsértése és kicsapat.

Ilyen a tanár, máskor megpróbálod felvenni máshova az óráját, idén pedig még egy vonattal előbb indulj.

2012. nov. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
30%
Van, ahol be se engednek, ha akár 1 perccel is később érsz oda. És szerintem joggal. Jól nézne ki, ha mindenki 1-1 perc eltéréssel szállingózna be akármilyen órára is, mivel hogy azokat zavarja, akik akkorra már tanulni szeretnének és órát se lehet úgy tartani (pláne labort). Legközelebb inkább legyél ott egy órával hamarabb, mint egy perccel is később.
2012. nov. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!