Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fulladásra kapnék egész éves...

Fulladásra kapnék egész éves úszás felmentést?

Figyelt kérdés
Már egy éve erőltetésre fulladok, voltam "asztma vizsgálaton", de nem vagyok asztmás, viszont tesiórán és úszás órán szinte mindig előjön. Tesi órát még csak-csak kibírom, de úszáson a mély vízben picit kellemetlenebb. El lettem küldve még valami vizsgálatra, de időpontot kell kérni, és 1-2 hónapnál hamarabb nem kapnék állítólag, addig pedig simán megbukom tesiből. Nagyon komolyan van véve az úszás, évente 1-2-t lehet kihagyni, ha valaki annál többet mulaszt és nem pótolja be egy másik alkalomkor, akkor megbuktatják.
2012. okt. 18. 20:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Én úgy oldanám meg a problémát, hogy az igazgatónak levélben megírnám a problémám, valamint, hogy a vizsgálatra mikor lehet sort keríteni. Ha nem fogadja el, akkor fordulj a háziorvosodhoz. Ő adni fog neked teljes- vagy könnyített felmentést testnevelés alól. A könnyített testnevelés alatt azt értem, hogy vagy különórákra kell járnod, vagy a többiekkel együtt, de könnyebb feladatokat kell, hogy kapj.
2012. okt. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!