Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fizika pótvizsga? Hogy is...

Fizika pótvizsga? Hogy is zajlik ez az egész?

Figyelt kérdés
Meghúztak fizikából és ugye először az írásbeli lesz a szóbeli pedig másnap. Az írásbelin mire számítsak?
2012. aug. 20. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A gyengébb feladatokra azokból a témakörökből amik voltak előző évben.

Ha nektek is ilyen mozaik-os könyvetek volt mint annó nekem akkor könnyű felkészülni rá, az összes téma végén van pár feladat, az első 2-3 jó lenne ha menne mindenből és akkor meglesz, tudd az alap összefüggéseket szabályokat stb.

2012. aug. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi:)

és a szóbelin mire számítsak?

hány százaléktól mentem át? 20?

2012. aug. 20. 19:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs :D szerencsére nem buktam sosem, csak leírtam ami szerintem egyértelmű :P

Amúgy amit azért tudok (tesóm már bukott), hogy főként a tanár akaratától függ minden. Mint mondtam szóbelin jó ha tudsz alap összefüggéseket (v=s/t :D) meg pár alap szabályt amit adott évben tanultatok, szóval az alapokat semmi komolyat csak az alapok menjenek és nem szabad, hogy gond legyen.

2012. aug. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A tanár egész évben ge*izett velem szóval...

De amúgy nagyon köszönöm megnyugtattál:D

2012. aug. 20. 19:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát nemtom adtál rá neki okot?

Vicces mert sokat olvasok itt szar tanárokról meg olyanokról akik szeretnek pikkelni másokra de én ezt nem éltem meg sosem :D Sőt az ellenkezője fennállt nekem angolból gimiben, hogy én és 3 haverom voltunk úgymond a jobb fele az osztálynak, a maradék folyton paraszt volt :x beszéltek de nem is magukban teszem azt a terem végében hanem a terem közepén jó hangosan... ezzel azt értük el, hogy a tanár velünk kivételezett :D óra végén odahívott és elmesélte mik várhatóak a dolgozatban stb. :P megéri nem okot adni, de ha csak szar a tanár...akkor vhogy el kell viselni :D

2012. aug. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

akkor jol jártatok:D

nekem 2 jofej tanárom van..rajz és ének:D

am nemtudom....szerintem semmi rosszat nem csináltam de...még jópár évet ki kell birnom vele:/ sajnos...

2012. aug. 20. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!