Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A gólyaavatáson az egész...

A gólyaavatáson az egész iskola ott van? Metkell csinálni? Most leszek 9. es 15/L

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 07:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ez úgy működött, hogy bevittek a tornaterembe és az egy évvel idősebbektől kaptunk feladatokat. Nem volt egy nagy cucc, nem is emlékszem rá igazából, ami rémlik, hogy a kezünknél és a lábunknál fogva összekötöttek minket egy osztálytárssal. A szünetekben viszont bárki odajöhetett hozzánk és "megszívathatott". Nekem csak egy táskát kellett A pontból B pontba cipelni és citromos vizet inni, de volt akinek csokipudingot kellett pelenkából nyalnia, vagy egy fiúnak legyantáztak egy részt a lábán. Nem kell ettől félni, egyetemi gólyaavatás keményebb (és jobb is mondjuk) :) 19/L
2012. szept. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk délután volt, és csak a 9.-eseknek meg a 10.-eseknek kötelező, fiatalabbak nem mehetnek (tehát pl nyolcadikosok), de idősebbek igen. És igen feladatokat kell csinálni, amiket a 10.-esek találnak ki. De pl a mi sulinkba tuti nem engedélyezték volna hogy egy srácnak legyantázzuk a lábát, még a pelenkából nutellát se engedték asszem. De ja, összességében nem nagy cucc, de előtte rettentően fostam :D Amúgy a feladatom az volt (2 másik sráccal együtt) hogy bele kellett ülni egy kissebb tálba és wc pumpával tolni magunkat előre, versenyezni. De a jó rész az volt amikor az avatás után (kb este 9-10 fele lett vége) elmentünk bulizni az osztállyal :D
2012. szept. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekünk ilyesmi nem volt, te se vedd biztosra kérdező
2012. szept. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen

még írjatok :)

biztos hogy lesz mert minden évbe volt

de nagyonon félek :S

2012. szept. 1. 14:05
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor meg nyugi túl fogod élni,biztos vicces feladatok lesznek ,nem megoldhatatlanok ,maximum egy kicsit furcsák.
2012. szept. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is most vagyok 9.-es és nálunk okt.végén lesz az avatás.A 12.-esek avatnak minket,gonddolom nálatok is.Viszont senki külsős nem nézheti meg,csak a sulistársak.Szóval mi csináljuk,a 12.-esek dirigálnak,a 10-11 meg röhög.Jó lesz :/ :D Viszont vigasztal,hogy remélhetőleg mi is fogjuk majd az akkori 9.-eseket szivatni.A másik sulisokéra viszont bárki bemehet,úgyhogy meg is teszem.Elvileg amúgy a legtöbbjüket lelehet fizetni,piával,cigivel.Ezt nemtudom,de kipróbálom,hátha :D
2012. szept. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy van hogy mindig a 10.-esek szivatják a 9.-eseket. Valójában még nem is hallottam olyanról hogy a 12.-esek csinálják.
2012. szept. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma volt az avatás NAGYONN JÓ VOLT :DD amíg élek soha nem fogom elfelejteni :) bárcsak megismételhetnénk :)
2012. dec. 1. 16:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!