Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt szintű érettségit...

Emelt szintű érettségit többletpontot így is beszámítják?

Figyelt kérdés
A fizika tanárom teljesen összezavart most az érettségi pontszámítással. Szerinte ha van pl. egy 90%os középszintű érettségim fizikából, és egy 70%os emelt, akkor duplázásnál a 90%-kal számolnak, és megkapom pluszba az 50 többletpontot az emelt miatt. Ez tényleg így működik?

2012. szept. 28. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, vagy az egyik, vagy a másik, természetesen amelyik neked jobb. Azaz neked a 70%-os emelt + 50 pont, feltéve ha a fizika a választott felvételi tárgy.
2012. szept. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

ez 100% h nem így van.

nyáron felvételiztem, tavasszal csináltam infó emelt érettségit. 11.ben megcsináltam az infó középszintet. most kiszámoltam úgy ahogy te írtad. sokkal több pontom lenne és mégsem így számolták nekem.

2012. szept. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, furcsálltuk is, hogy ha például írnánk 1 100%os közepet, utána elmennénk emeltre, akkor az olyan lenne, mintha 100%os emelt szintűt írtunk volna. :) Szép is lenne....:D
2012. szept. 28. 13:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!