Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A koreai nyelvvizsgát beszámít...

Gogyimogyi kérdése:

A koreai nyelvvizsgát beszámítják a továbbtanulásnál? Sehol nem találtam erről semmit.

Figyelt kérdés
2012. szept. 19. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy nagyon nem ismerem a koreai nyelvvizsga rendszert, deha akkreditált akkor bármilyen nyelv is elfogadják. Japánból pl. úgy van, hogy vagy leteszed úgy, ahogy van Rigó utcában vagy JLPT-t teszel (Japán által szervezett internacionális vizsga), szóbelit Rigóban (mert JLPT-ben nincs) és honosítod, ás akkor elfogadják így azt is.


Rigó utcában gondolom van koreai is, szóval azt biztos elfogadják.

2012. szept. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hol lehet ilyen (Koreai) nyelv vizsgát tenni?
2012. szept. 24. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
itk-n nincs koreai nyelvvizsga csak TOPIK van és fogalmam sincs az milyen fajta nyelvvizsgát ad mert nincs sok info róla de röhej, hogy nem lehet lenyelvvizsgázni egy élő nyelvből.
2013. febr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A válaszolóknak: koreai nyelvvizsgát tudtommal egyedül az ELTE-n lehet tenni, egyedül a TOPIK-ot, ami nemzetközileg elfogadott. (De az iskoláknál jelentkezésnél nem biztos, hogy beszámítják...)


Kérdezőnek: amikor anno megpróbáltam kiválasztani a nyelvvizsgákat, én sem tudtam a koreait kiválasztani, így engem is érdekelne. Ha esetleg valamit megtudsz erről, leírnád, kérlek?

2013. máj. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!