Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha emeltezek pl matekból, azt...

Ha emeltezek pl matekból, azt az 50 pontot beszámítják nekem akkor is, ha pl olyan helyre mennék ahová nem kell matek?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is.
2012. aug. 20. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
csak akk kapsz +50 pontot ha be is számolják a pontodba.
2012. aug. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ezt hogy érted?

Nem mindig számolják bele? ez nem többletpont legalábbis én úgy tudom.

2012. aug. 20. 12:16
 3/7 anonim ***** válasza:

ha nem többletpont akk szted mi?:D

ez ugyan úgy többletpont, mint a nyelvvizsga.


ezt úgy értem h az adott szakon meg van adva h pl. mely tantárgyakból lehet választani kettőt a duplázásos pontszámításhoz. most mondjuk legyen a töri és magyar. hiába van matek emelted, nem fogod megkapni a +50 pontot mert csak a magyart meg a törit számítják bele.

2012. aug. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jha értem :D

Tehát ma mondjuk én a nemzeti köz. szolgálati egyetemre mennék ahova kell magyar és töri akkor beleszámolják a 50 pontot.... de még akkor is beleszámolnák ha nincs meg 240 pontom?

Am tegnap is te válaszolgattál nekem :D

2012. aug. 20. 13:02
 5/7 A kérdező kommentje:
A levelezős kérdésre meg a mesterképzésesre :)
2012. aug. 20. 13:04
 6/7 anonim ***** válasza:
összeadják a kettőt, majd beszorozzák kettővel és a végén még hozzáadják az 50 pontot.:D
2012. aug. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tehát akkor duplázzák, de nem mindenhol dupláznak, vagy nem tudom :D
2012. aug. 20. 13:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!