Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha már is bukásra...

Mit tegyek, ha már is bukásra állok? 16/L

Figyelt kérdés
10.-es vagyok, és már kaptam 5 egyest idén. Ki tudom ezt még javítani?
2012. szept. 25. 07:52
 1/6 anonim válasza:
100%
Mondjuk ha elkezdenél tanulni,akkor jó esélyed lenne rá.Máshogyan nem fog menni.És igen,ki lehet javítani,csak össze kell szedned magad!Még csak most indult a tanév.
2012. szept. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tanulni-tanulni-tanulni. és akor menni fog kijavitás.
2012. szept. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Óó, most tudtam meg, hogy "csak" 3 egyesem van, azokat is lehet, hogy kijavíthatom, így már nem olyan vészes a helyzet... És most már ennek örömére rengeteget fogok tanulni, úgy is most lesz egy 4 napos szünet, bepótolom a lemaradásaimat. :) És tudom, hogy hülye voltam, hogy nem tanultam, de tanulok ebből az esetből, és kijavítom a rossz jegyeket. :)
2012. szept. 25. 13:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez neked komolyan egy kérdést kellett feltenned?

Néha meglepődök, hogy mennyire életképtelenek a fiatalok..

2012. szept. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Őőőő, hmm... "Hosszas" gondolkodás után arra jutottam, hogy:


T A N U L J !!!!!!!!

2012. szept. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
De nem biztos hogy ott veled van a baj! Mi összesen írtunk 2 dolgozatot idén. Te meg EGY tantárgyból már 3-5 jegyet kaptál? Ez még csak a 4. hét eleje vagyis 3 hét ment le. Heti többször irat a tanár? Akkor mit tanultok? Sőt ha nem matek akkor valszeg nincs is mindennap óra...
2012. szept. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!