Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kamaszok. Nektek erről mi a...

Kamaszok. Nektek erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Szóval ugye most néhány osztálynál bevezették most a minden napi testnevelést és akkor a 9.-esek hazamennek 8 óra után hullafáradtan házit írni, utána vissza a gimibe tesizni, mivel nálunk ez a dolog délután van és szegények alig bírják. Nektek erről mi a véleményetek? Szerintem egy oltári nagy b@romság, de kíváncsi vagyok, hogy mások mit gondolnak erről.

2012. szept. 5. 18:41
1 2
 1/11 chrishu válasza:
Szerintem is fárasztó
2012. szept. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
lefejezném aki kitalálta. nekünk most 3 van az pont elég is de minden nap tesizni az kifárasztana és szerintem tanulni is nehezebb lenne hulla fáradtan.
2012. szept. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Orbitális baromság, ugyan nekem csak 3 van , mert már 12.es vagyok..de ez a három is szörnyű.. Nekünk 3éven keresztül hetente 2teák volt, nem tudom miért pont az érettségi évére ezt behozni..8.óra tesi után fél4 re hazaérek valószínű lesz kedvem tételeket tanulni. Hozzáteszem mi már megírtuk az első töri tételes írásbeli feleletünket..
2012. szept. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Szerintem is nagy hülyeség az egész. De nem csak ez, hanem az is, hogy a 2014. januárjától már csak nyelvekből és informatikából lehet előrehozott érettségit tenni. Hihetetlen, mostanában milyen szörnyű határozatokat hoznak az oktatási rendszerre vonatkozólag.

Én szerencsére tavaly voltam 9.-es, így rám nem vonatkozik a mindennapos testnevelés, nekünk mindössze 2 van egy héten, de az is eléggé ki szokott fárasztani aznapra.

2012. szept. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nálunk 3volt hetente végig. Én sem szerettem, bár volt, amikor jól esett, hogy mozogtam, utána felszabadultabb voltam. Bár mindezt 5-6 órában úgy, hogy utána még egy kémiafakt, ami 2*45 perc egyben...


Hülyeségnek tartom, ahogyan az ált. sulis délutáni iskolát. Minek szerencsétlen kölyköket terhelni egész nap, addig legyen szabadideje, amíg csak lehet, én örülnék, ha visszamehetnék, és nem lenne egyetemen reggel 8-tól este 8-ig órám...

2012. szept. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én hasznosnak tartom, bár nem tudom mennyire felkészültek a tesitanárok, és mennyire jók szakmailag. Annyi bepunnyadt, félnyomorék, bugyogó hurkás, mozgáshiányos kamasz csavarog "hullafáradtan" az utcán, hogy bőven belefér szűkös kis idejükbe...
2012. szept. 6. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
akinek az 5 tesi a legnagyobb baja, annak igen elkényeztetett élete lehet...
2012. szept. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
itt senki sem mondta, hogy ez a legnagyobb bajuk. Szóval utolsó, az iylen kommentektől kímélj meg légyszíves, nem vagyok erre az elkényeztetősdi dologra kíváncsi. Itt senki sem mondta, hogy ez a legnagyobb bajuk.
2012. szept. 6. 14:38
 9/11 anonim válasza:

ÉN IGAZSÁGTALANNAK TALÁLOM HOGY CSAK ENNEK A 3 ÉVFOLYAMNAK

VEZETTÉK BE

2012. szept. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 chrishu válasza:

Ucssó: Miért lenne igazságtalanság? 9.-es meg ötödikes(haradikat nem'tom) megy haza hullafáradtan új tantárgyak tanulni kell, stb...

Másnap meg ha nem tudja amit tudni kell a tanár leorítja

2012. szept. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!