Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Mi jut eszedbe...

Kamaszok! Mi jut eszedbe előszőr erről?

Figyelt kérdés

"Senki nem tud igazán örülni, ha nincs benne szeretet."

Ne gondolkozzatok rajta, csak azt írjátok le azt, ami először eszetekbe jut erről az idézetről.


2011. márc. 10. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
az jutott elsőre az eszembe, hogy, valami hittéritő vagy,
2011. márc. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem lehet annak örülni, amit nem úgy adnak h legyen benne szeretet. Amit nem szeretve adnak, annak nincs értelme örülni. Ha muszájból van valami, akkor inkább ne!
2011. márc. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Első gondolat:


ez így van.

2011. márc. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Azt hogy hülyeség, legszebb öröm a káröröm, mert nincs benne irigység.
2011. márc. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Nekem furcsa,de az hogyha nem szeretsz senkit az űr ott van benned akkor is ha épp jo kedvü vagy... 14F
2011. márc. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igaz ez így van
2011. márc. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az hogy nem tudsz igazán boldog lenni ha szürke egérvagy és cak kritizálni tudsz :)
2011. márc. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
,,szeretet nélkül minden ház üres, minden városka lakatlan, minden zseni ügyetlen, félős nyuszi csak a kalapban" nekem ez :D
2011. ápr. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Első:

ez igaz, de kevés olyan amberrel találkozni, akiben egyáltelán semmi. (legalábbis részemről)

Második:

hajaz azokra az irtó nyálas hülyen idézetekre, amik a facebookon szoktak kiirogatva lenni. attól még hogy igaz, iszonyú giccses, és feláll a hátamon a szőr tőle...

(csak hogy példát írjak:

"Senki sem kérheti számon tőlünk,

Hogy miért nem vagyunk regényhősök,

Vagy angyalok.De azt igen, hogy

Miért nem vagyunk önmagunk.!")

2011. máj. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A nagymamám, Ő szokott ilyeneket mondani.Biztos van benne igazság de nem szeretem amikor ilyeneket mond nekem mert úgy érzem mintha az mondaná hogy: "ne csodálkozz hogy boldogtalan vagy hiszen egy csepp szeretet sem szorult beléd."(ok tudom hogy nem így gondolja)
2013. szept. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!