Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rettegek, hogy megint vissza...

Rettegek, hogy megint vissza kell mennem a koleszba. Mivel készülhetnék fel rá?

Figyelt kérdés

Előző évem a kollégiumban (középiskolai) nagyon rosszul sikeredett. 3 másik lánnyal kerültem egy szobába, és senkinek sem volt közös témája. Mindenki ellenséges volt a másikkal. Én szégyenlős/érzékeny/zárkózott típus vagyok, a többiek meg nagyhangúak voltak. Egyfolytában lek*urvázták meg ler*bancozták a másikat.

Ez egyáltalán nem javult az idő múlásával.. Legalábbis számomra, mert pár hónap múlva azt vettem észre, hogy ki vagyok rekesztve, és úgy néznek rám, mint a véres rongyra. Emiatt nem mertem elmenni wc-re, alig ettem, aztán depressziós lettem...plusz felerősödtek a pánikrohamaim.

Idén úgy tudom, hogy új szobatársakat fogok kapni, de egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből az előző évet (ami egyben az első koleszos élményem is volt).


Hozzáteszem, annak ellenére, hogy középiskolás kollégiumban voltunk, mindenki betöltötte már a 19-20. életévét. Én fősulira járok, ők meg OKJ képzésen voltak.


Mit csináljak, hogy ne éljem meg ilyen rosszul ezt az egészet megint? Nem akarok bedepizni megint ilyen hülyeség miatt...



2012. aug. 28. 20:36
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztatást! :')

Meglepő, hogy ennyi embert kiközösítettek...Nem is értem, hogy miért. Összedőlne a világ, ha mindenki megpróbálna normálisan viselkedni? :/

2012. aug. 29. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!