Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogy valaki az...

Mit jelent az, hogy valaki az egyetemen felvesz egy tantárgyat? Ezt, hogy kel elképzelni?

Figyelt kérdés
Nem azok a tantárgyak vannak amiket a neten lehet nézni(Egyetem oldalán) mely napokon hánykor milyen lesz?
2012. aug. 22. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A felvétel 1-2 kattintás az interneten a tanulmányi rendszerben.
2012. aug. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az Etr nem enged regisztrálni gondolom ott lehet megnézni ezt még nem tudom felvettek e a pótfelvételin
2012. aug. 22. 15:49
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Az első félév kivételével megednak kell felvenni a tantárgyakat azokból, amiket a neptun rendszer feldob. Érdemes az arra a félévre javasolt kötelezőket, plusz felveheted pl. a korábbi elmaradt, vagy sikertelen vizsgájú tárgyakat. A választható tárgyakról is te döntesz, mikor mennyit veszel fel. De csak azokból, ami ott van, hiszen csak olyan órák lesznek megtartva. És persze figyelni kell, ne legyen két órád egy időpontban.
2012. aug. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. aug. 22. 15:58
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
2. válaszoló nyílván a saját iskolájáról beszél, mivel a legtöbb helyen mindig neked kell felvenned a tantáryakat, nem vesz fel helyetted senki semmit, az már az egyetem
2012. aug. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Valóban a saját tapasztalatomat írtam. Nálunk az első félévben alapból fel voltak véve a kötelező tárgyak, másodiktól már önkiszolgálás ment. :)
2012. aug. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ezt az oldalt néztem az első félévet akkor nem ezek a tantárgyak lesznek ezekben az időkben?Ennek megfelelően osztottam már be majd a napomat:((



[link]

2012. aug. 22. 16:05
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

De ez lesz. Ez egy javaslat, így épül fel a tanmenet, amitől nem érdemes eltérni. Bár lehet, csak akkor lemaradsz, és veheted fel őket egy év múlva.

Ezek mellé meg lehet még szabadon választható tárgyakat felvenni, ha úgy érzed, túl sok szabadidőt maradt. :)

2012. aug. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Értem már:))Hétfőn lehet felvenni állítólag a tárgyakat de én nem tudom felvettek e azt sem, hogy mikor lesz meg az eredmény:(Ez elég érdekes így:((((

Valaki azt mondja lesz tárgy felvétel valaki azt mondja nem ez lesz az összes tantárgy ami a linkben van

2012. aug. 22. 16:17
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Első félévre lehet, hogy ez lesz az összes. Később majd lehet esetleg sakkozni, főleg ha vannak elmaradásaid.

Amúgy tanulmányi osztályon érdeklődhetsz hétfőn, van-e már rólad infójuk.

2012. aug. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!