Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most leszek első éves az...

Most leszek első éves az egyik egyetemen, de nem értem a neptun-rendszert. Az egyetem ad nekünk egy órarendet úgynéztem, akkor most nekem semmi dogom nincs, vagy pár tantárgyat én variálhatok, hogy van ez?

Figyelt kérdés
köszi a válaszokat
2012. aug. 22. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, melyik egyetemen. Van ahol a gólyáknak felveszik a tárgyakat, akkor abba ne piszkálj bele. Leginkább egyelőre várj, a gólyatáborban és a regisztrációs héten választ fogsz kapni a kérdéseidre.
2012. aug. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is adott az órarendünk, és az abban található tárgyakat kell magunknak felvenni a neptunban. Helyettünk nem csinálják meg, de állítólag van ahol igen. Kérdezd meg a suliban inkább.
2012. aug. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Neptun rendszerben a te dolgod, hogy felvedd az adott tárgyat, amit akarsz. Általában félévre osztva megtalálod a tárgyakat- mely félévben ajánlott- ezen belülül a mintatanterv tárgyait- un. kötelező tárgyak- valamint vehetsz fel szabadon választható tárgyakat is.

Ezekre bejelentkezel- ha be tudsz, de általában olyan keretszámot adnak, hogy beférsz-.

Később aztán tologathatod, ha akarod, h nem veszel fel annyit, a naptun egy ajanlas, hogy azadott képzési időt időben befejezd- uh de ezt majd ugyis látni fogod. Első félévben vegyél fel mindent szerintem!

Reg héten adnak majd egy órarendet, ezekre menj be..sok tanár ilyankor mág átvariálja a pl a kezdési időpontokat..szüneteket..ahogy Nektek, Nekik jó..stb.

nyugi ez ugyis letisztázódik!

2012. aug. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!