Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi tantárgyat tudok...

Mennyi tantárgyat tudok elismertetni az ELTE biológia szakán, ha eddig a PTE-n voltam ugyanezen a szakon (BSc)?

Figyelt kérdés
Néztem a tantervet és elbizonytalanodtam, mert eléggé más, mint Pécsett. Pécsett sokkal több tantárgyat zsúfoltak 3 évbe.
2012. jún. 24. 19:44
 1/1 anonim válasza:

Azt majd a tanulmányi osztály átnézi, és konzultálnod kell majd a leendő tanároddal is, aki megkérdezi, miket vettetek, milyen volt a tanterv.

Egyébként ritkán lehet átvinni a tárgyakat, pont azért, amit fent írtál. Pláne az ELTE-nél, ami Mo- egyik legjobb egyeteme, és jóval keményebb, kíméletlenebb a képzés, mint más egyetemen. Így az sem kizárt, hogy mindent előre kellene kezdened.

Ha most x időt töltöttél a pécsin, akkor miért hagynád ott? Nagyon sok embert ismerek, akik ilyen "váltásos malőrrel" plusz 2-3 évet csináltak így maguknak, és rohadtul megbánták.

2012. jún. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!