Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 1. -be miket kell beszerezni?

Dorka970614 kérdése:

1. -be miket kell beszerezni?

Figyelt kérdés
Gimibe megyek, és szeretném összeírni, hogy augusztusban miket kell venni. Bármi ami eszetekbe jut, légyszi írjátok le.

2012. júl. 26. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Iskolai kellékeket? Könyvek, füzetek (matekhoz (esetleg fizikához/kémiához) kockás, a többihez olyan, amilyet akarsz), tollak. Többet nem igazán használtam.
2012. júl. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jajj igen persze, bocsi azt elfelejtettem oda írni, iskol cuccokra gondoltam. Köszi a választ!:)
2012. júl. 26. 11:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmi komoly dolog nem kell. Tankönyv, pár A4-es füzet (vonalas, négyzetrácsos, 1-2 üres).


Ezen kívül 1 tollat fogsz használni, matekon kellesz későbbi években derékszögű vonalzó, szögmérő, körző, geometriánál ceruza, de ezeket általában már korábban beszerzed, így újat nem veszel.

A gimi végére már úgyis csak 1 tollal és füzettel fogsz járni, meg kb. az érettségi tárgyak könyveivel.

2012. júl. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egyenlőre ne vegyél túl sok mindent. Az első hetekben úgy is el fogják mondani, hogy mik kellenek, a tanárok elmondják, hogy szerintük milyen füzetbe érdemes írni az órájukon stb. Ezután sokkal könnyebb lesz bevásárolni szeptember első heteiben.


Amire általában szükség van a középiskolában:

- Irólap.

- Notesz/jegyzetfüzet, amibe felírod a fontosabb dolgokat.

- Tudományos számológép.

- Íróeszközök: 2-3 toll (jó ha van piros és zöld is), vonalzó, esetleg egy ceruza meg egy radír. Később szükség lesz körzőre is.


hirtelen ezek jutottak eszembe, füzeteket szerintem elég lesz szeptemberben megvenni. :)

17/L

2012. júl. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal :-) Nagyjából ugyanaz, mint egy általános iskolai évkezdés: A4-es füzetek, tollak, esetleg új táska, tolltartó, meg nyilván tesicucc. A gimi során szükséged lesz egy komolyabb, de nem programozható számológépre is, de az most még legalább egy fél évig ráér, csak úgy szólok, hogy ha még nem lenne, már lassan nézegetheted. Amúgy nekünk nem is kellett körző, szögmérő meg ilyenek, hiába gimi, a tanár azt mondta, hogy matek érettségin nincs szerkesztés így sose gyakoroltuk.(bár lehet ránk fért volna)
2012. júl. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!