Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyári babának miket érdemes...

Nyári babának miket érdemes beszerezni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is nyári lessz a babám én vettem neki vékonyabb kis zokikat harisnyát vékony kisnadrágot kis badit napozókat vékony kis sapikat és egy kocsikabátot de a vékonyabbat ha esetleg kezd hűvösödni majd de abból nagyobbat vettem :)
2011. febr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kombidresszek, vékony sapik, rugik.
2011. febr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia.Én tavaly júniusban szültem.Én is úgy készültem,hogy csak vékony rucik kellenek,de tévedtem.:)Bizony volt,hogy csak 15-20 fok volt és,akkor kellet a melegebb ruha is.Szóval vagy 2-3db meleg rucit szerezzél be szerintem.:)Haza is plüss rugiba hoztuk,mert hideg volt és a szél is fújt.
2011. febr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

tavaly májusban szültem és volt hogy nyáron a Balcsin közepesen meleg bundazsákban aludt. Persze ha extra meleg volt akkor semmit sem adtam rá, csak rádobtam egy tetrát, meg alá valami rongyot ha becsurgat.

Érdemes meggondolnod a régi tetrás pelenkázást, mert elég kemény a papír pelus egész nap nyáron. Én légáteresztő külsővel adtam rá tetrát leginkább.

Ruhából sok póló, trikó, body (lehető legvékonyabb anyagból), kezeslábas vékony pamut. Hidegebb napokra pedig pulóver, melegítőnaci. Mennyiség azon múlik, mennyit akarsz kézzel mosni, és hogy bukós lesz-e. 56-t mi kb egy hónapig nyúztuk.

2 db vékonyabb takaró, meg egy melegebb is.

Érdemes kókuszmatracos ágyat venni, az sokkal jobban szellőzik.

A hordozónak legyen kupolája, és érdemes mindig felakasztani ruhát vállfára a baba melletti kapaszkodóra az autóban.

2011. febr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én júliusban szültem, kaptam egy csomó "napozót" de alig használtam őket, inkább csak body-t adtam rá ha annyira meleg volt, vékony pamut rugikat használtam és pamut hálózsákot, de volt egy vastagabb is hidegebb éjszakákra. Volt vékony pamut sapija is, de azt kb 3 szor adtam rá a kórházban. Érdemes egy-két plüss rugit is beszerezni, ha hidegebb van, én hosszú ujjú bodyt és ujjatlan rugit adtam rá olyankor, esetleg egy vékony pulóvert.

Nem kell sok ruha, hamar kinövi őket.

2011. febr. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Sokat segítettek:)
2011. febr. 9. 14:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!