Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes használni gátmasszás...

Érdemes használni gátmasszás olajat? Ha igen, kb. mikortól és hol lehet jó áron beszerezni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
2009. okt. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2009. okt. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2009. okt. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi
2009. okt. 20. 13:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is a napokban kérdeztem ezt és nagyon sok pozitív választ kaptam. Én a 34. héten kezdtem és a Weleda termékcsaládtól vettem olajat.
2009. okt. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Enged meg hogy megosszam veled a történetemet.

Vilég életemben rettegtem a gátmetszéstől, már akkor is amikro még bőven messze volt a gyermekvállalás,hátmég amikor végre teherbe estem.

Szülésfelkészítőn a kórház szülész nőgyógyász főorvosa megkapta ugyanezt a kérdést egy kismamától, és a válasza teljesen meggyőzött.

Nem tudom idézni mert nem tegnap volt,de az volt a lényege,hogy a jól! és rendszeresen! végzett gátmasszázs is kb csak 1%-ot befolyásol a gát tágulásában, és maximálisan nem ezen múlik az egész. Ő orvosi szavakkal tényekkel és adatokkal felvázoltra hyg min múlik a gátmetszés, és meggyőzött.

A végén mondta,hogy ha valakinek sok pénze van,létezik egy olyan síkosító, amely véleménye szerint tényleg segít a gátnál a baba kicsuzsszanásában (valami nagyon drága patikában beszerezhető cucc-nem emlékszem a nevére),de a gát tágulása adottság kérdése,és persze a baba méretétől is függ.Masszázs ide vagy oda.

2009. okt. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, lehet benne igazság...
2009. okt. 20. 18:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!