Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szeptemberben ovit kezd a...

Szeptemberben ovit kezd a gyerekem. Közben nyáron testvére születik, így szeretnék beszerezni mindent előre. Miket vegyek neki? Általában miket kell?

Figyelt kérdés
2012. máj. 24. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk kell váltó szandi vagy cipő

kék rövidnadrág, poló, és tornacipő, tornazsák tornához


aztán tisztasági csomag: folyékony szappan, fogkrém, fogkefe, wc papír, szalvéta, fésű.


valahol kérnek ovis ágyneműt. Ezt már ovi válogatja.

2012. máj. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az lemaradt, hogy fekete nadrág, fehér ing. de ezt nálunk nem kell az elején.
2012. máj. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
meg ruhák kellenek. poló, nadrág, zokni, bugyi trikó, pulcsi stb....
2012. máj. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A legjobb ha letisztázod az óvónénikkel. Én is rákészültem, hogy beszerzek mindent, aztán kiderült, hogy az ovis zsákot, meg a tornazsákot is az óvoda adja, fésű, fogmosó pohár, törölköző, ágyneműt sem kell, azt is ott adtak nekünk. Vállfát kellett egyedül bevinnem.

A benti szandál az fontos, hogy kényelmes legyen, jól tartsa a lábát. Fogkefe+fogkrém kellett.

Illetve én nem rajzolgattam a ruhákba jelet, hanem rendeltem belevasalható matricákat a ruhákba és a cipőkbe is. Benti váltóruha, kinti váltóruha, több cipő ezek amikből nálunk sosem elég :)

2012. máj. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg az oviban. Mindenhol mást kérnek.

Nálunk vinni kellett oviszsákot, tisztasági felszerelés, váltócipő, tornazsák, papírzsepi, szalvéta, szappan, fogkefe, fogkrém, wc papír.

2012. máj. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!