Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan gyozzem meg a szuleimet...

Hogyan gyozzem meg a szuleimet, hogy épp eleget várnak el tolem?

Figyelt kérdés

Suli, tiszta 5-os bizonyítvány. Sport. Nyelvtanulás.

Suliban most olyan 4,5-os átlagom van, ennél jobbat várnak. A sportot amire jártam abbahagytam tavaj osszel, de most újrakezdem (ezen kivul otthon gyúrok heti 2-3x). Angolt és németet tanulok sulin kívul. Angolt most abbahagytam nagyon sok puhítás után (amúgy 14 évesen már megvolt az angol érettségi szintu bizonyítványom), és ez szinte 2 egész délutánomat vette el. Németre járok kulonórákra heti egyszer. Hangszeren tanulok internetrol. Airsoftozok (óriási fizikai és elég nagy mentális megterhelés errefelé). Ma apám azt mondta, remélem azzal hogy kihagyod az angolt még tobb idot fogsz fordítani a tanulásra. Én pedig azt hittem már valamit elértem. Hogyan csokkentsem az elvárásaikat? azt szokták mondani, hogy nekem tobbre van képességem, ez igaz (ki ne tudá túlszárnyalni onmagát?), de ez most így b@szott jó ahogy van mert nem szakadok szét. Úgy érzem csokkentenem kell az elvárásaikat, de hogy? Amit el akarok érni, hogy ne legyen mindig az hogy "na hogy állsz a sulival?" vagy hogy sportolok-e eleget. Azt akarom hogy a magam útját járhassam, és ne szóljanak mindenbe bele. égyszíves senkii ne írja hogy beszéjem meg veluk, mert elég sokszor veszekedés let a vége amikor errol beszéltunk. 16/f



2012. ápr. 30. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:

beszéld meg velük!


most kajak, mi mást vársz mit mondjunk? öld meg őket? ugyanmár! a saját utadért neked kell megküzdeni. érvelj, csak csak spontán hagyd abba a tanulást.

2012. ápr. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*vagy csak
2012. ápr. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

"tiszta 5-os bizonyítvány" ... "tavaj"


Kamuzol.

2012. ápr. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja úgy a legkonyebb nem hibázni, ha csak egy szavat írsz.
2012. ápr. 30. 23:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Bocs, ne sértődj meg, de a kommentjeidből ítélve tényleg nem lehetsz ötös tanuló. Lásd legutóbbi hozzászólásod helyesírása, na meg a tavaly pontos j-vel. Hogy nyelvtanból max. hármas lehetsz, az biztos.
2012. ápr. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen elírtam, megesik. Szóljon mentségemre, hogy tegnap nagyon fel lettem cseszve, és úgy gépeltem mint akinek ettol fugg az élete. Ez egy dolog. De annak a logikáját nem értem hogy ha elírok pár szavat, akkor az szerintetek nem csak a nyelvtantudásomra hat ki, hanem mondjuk a matek, fizika vagy foldrajztudásomra. Ha a helyesírásom miatt tudtok basztatni, akkor a kérdésre is tudjatok válaszolni, mert nekem az jott le, hogy pár nagyvárosi cingárrral van dolgom, akik vagy nem értik a kérdést, vagy simán nem tudnak rá válaszolni, de ha már itt vannak felvágnak a nyelvtannal.
2012. máj. 1. 09:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem csak a helyesírásod nem helyes, hanem a nyelvhelyességed sem. Nem szavat, hanem szót. Kivéve, ha ez tájszólás.
2012. máj. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mivel a helyesírásod miatt én pl. nem is hiszem el, hogy igaz, amit írsz, nincs okom rá válaszolni. Ha pedig olyan okos vagy, mint amilyennek beállítod magad, kérdezned sem kell. Tudod a megoldást magadtól is.
2012. máj. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nektek a szövegértéssel van bajotok, ha jól látom.
2012. máj. 1. 16:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor jobb, ha nem fáraszasz minket, hanem keresel magadhoz hasonló értelmes embert. Sok sikert hozzá!
2012. máj. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!