Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy gyozzem meg a szuleimet...

Hogy gyozzem meg a szuleimet hogy engedjek a nyelvpirszinget?

Figyelt kérdés
Mennyi ido alatt forr be? Mit kell tudni errol?Zsibbasztanak?Menyire faj? Hogy van ez?
2009. nov. 28. 22:55
 1/9 A kérdező kommentje:
16 L
2009. nov. 28. 22:56
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha 16 vagy akkor sehogy ne győzködd őket. Jobb szalonban meg sem csinálják 18 alatt!

Egyébként fáj, de kibírható.

2009. nov. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
már most megakarod győzni őket úgy, hogy nem tudod fáj-e milyen hamar gyógyul és, hogyan csinálják? Az érdekes. Az eslőnek igaza van jobb szalonokban 18 alatt meg se csinálják, és igen érzéstelenítik a nyelved amitől nem fáj de érzed a szúrát. Semmiféle tejterméket nem ehetsz utánna, és először egy hosszú szárú piercinget tesznek be mert 99% hogy bedagad a nyelved, ezt x hét után kicserélik egy normál szárú ékszerre. Egyébként ha kiveszed 10 perc alatt benő..úgyhogy ha csináltatsz otthon először ne próbáld kiszedegetni .
2009. nov. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem fájt, teljesen lezsibbadt a Lidocaintól és utána sem volt vele semmi bajom. Nem dagadt be, nem lettem pösze, semmi ilyesmi. A szüleim észre sem vették. Kb. egy hónap után mutattam meg nekik, de nem is érdekelte őket, mert tudták, hogy nem ettől leszek jó/rossz tanuló, terrorista stb :D Persze nem mindegy, hol csináltatod.
2009. nov. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ertem:p nem is biztos hogy most akarnam a pirszinget..csak nah hogy aljak valahogy a szuleim ele hogy majd lehet rola szo;))
2009. nov. 30. 22:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Az en baratomnak tetovaloszalonja van, es nekem o csinalt piercinget a nyelvembe.Nem fujt ra semmilyen erzesteleintot, es egyebkent nincs is ra szukseg, mert a nyelv olyan puha mint a vaj, nagyon konnyu atszurni, nem olyan, mint pl. a has ahol kemeny a bor.Nekem egyaltalan nem fajt.Eloszor tenyleg betesznek egy hosszabbat, annak kb.ket hetig kell bent lennie.Amikor megcsinaltattad, ne igyal alkoholt, ne cigizz, mert utana nagyon fog fajni, es sokkal lassabban gyogyul.Egy par napig nem tudsz majd rendesen enni, az kicsit gaz, de kulonben szerintem tok jo a nyelvpiercing:-)Egyel sok fagyit, vagy jegkremet, az segit, hogy hamarabb lelappadjon.
2009. dec. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ja es egyebkent tenyleg igy van, 18 alatt nem csinaljak meg szalonokban.
2009. dec. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem undorító, és ne csináltass ilyet. Nagyon nagy a fertőzés veszély, és ráadásul még a fém a fogaidat is tönkre fogja tenni! Nem egy imserősöm emiatt ül a fogászaton. Nekem elhiheted!
2009. dec. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem előbb tanuld meg leírni!!:D pirszing!!:D 16 évesen nem ezen kéne járnia az eszednek,mivel bármelyik hozzászólásodat nézem mindegyikben találok hibát...
2009. dec. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!