Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Hogy gyozzem le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy gyozzem le a felelmem!

Figyelt kérdés

Nagyon gátlásos vagyok a lányoknál, nem tudom mit kellene csinalnom hogy ne feljek ennyire a visszautasitastol!

Egyszer nagyon tetszett egy lany mikor el szerettem volna hivni valahova nemet mondott sot a suliba meg a baratnoivel is engem szivattak! Azota nem merek probalkozni lanyoknal annyira szarul esett hogy ramszaltak! Az ivas utani ismerkedes felejtos mert nem iszok alkoholt! 17/F

17/F


2011. okt. 2. 21:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Baráti körbe kel járni, ahol lányok is vannak. Ennyi. utána előbb-utóbb lesz randi is.
2011. okt. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Keresd meg azt a lányt, itasd le majd plakátold ki a sulidat a meztelen képével.
2011. okt. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
*Ez lehet segíteni legyőzni a gátlásaidat.
2011. okt. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 DiMalto ***** válasza:
2 lehetöség van vagy probálkozol,és egyszer bejön,vagy tovább parázol,és szüzen halsz meg!!! nem egy jo érzés ha lepattintanak,de nem is a világ vége,nézz jobban körül és hidd el h meg lesz az is aki igent fog mondani!!
2011. okt. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Állj össze a haverjaiddal és suttogjatok jó feltűnően a jelenlétében(tök mindegy miről) és röhögjetek egy jó hangosat!!!! XD
2011. okt. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Jaguar Warrior -ott a pont,a férfiak visszavágnak.
2011. okt. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát, ha már nagyon vágysz egy kapcsolatra, akkor valahogy venned kell a bátorságot. Nem minden lány ilyen bunkó. Tudom, könnyű mondani, hogy légy bátrabb. Én is nagyon félénk vagyok. Szerintem, ha majd igazán szerelmes leszel, akkor majd bátrabb leszel.

Próbálj meg először csak úgy közeledni, mintha csak barátkozni szeretnél, majd mintha csak egy poén lenne, hívd el valahová. És akkor célozgass, hogy te nem csak barát szeretnél lenni. :)

Lányként ezt tudom javasolni. Nálam bevált. ;)

2011. okt. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

DiMalto -ez nem így mködik,ennyi erővel egész életedbe bepróbálkozhatsz,égetheted magad,mert hátha..........

jobb ha kise mutatod az érzéseidet.

2011. okt. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
alkohol
2011. okt. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 DiMalto ***** válasza:
gyo....578 nem azt mondtam h minden nönek öntse ki a szivét,de ha nem probálkozol nem is lesz eredmény.....
2011. okt. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!