Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetek a félelmem ellen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek a félelmem ellen?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon kedvesnek tűnik, viszont szerintem ugyanolyan gátlásos amilyen én vagyok. Nagyon tetszik, de fogalmam sincs hogyan nyerjem meg magamnak, ha alapbol félénk tipus vok. Az a baj, hogy hiába próbálnék vele szemezni, nem néz rám, RGO levegőnek néz. Egyébként még sosem beszéltünk, egy suliba járunk, nincs ismerettségem körülötte és kötni sem tudok. Nagyon szerelmes vagyok és asszem ennyi. Légyszi adjatok tanácsot!!!
2010. máj. 3. 22:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az messze nem elég,hogy kedvesnek tűnik.Én is gátlásos vagyok és ugyanígy voltam.Tetszett egy srác évfolyamtársam volt.Később egy osztályba kerültünk és kiderült,hogy egy paraszt. Szerintem menj oda,szólítsd le.Ha ő is gátlásos,akko biztos megkönnyebül ő is.Nem veszíthetsz sokat és szerintem abszolút nem gáz. Mondjuk nem mernék odamennék,de aki nem mer az nem nyer :P
2010. máj. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
de hülyén fogalmaztam xD szal nemernék odamenni..xD
2010. máj. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
jó késő van bocsi xD
2010. máj. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nyugi értettem xd
2010. máj. 3. 23:02
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem tök mindegy mit mondunk, ha FÉLÉNK VAGY ÉS ÚGYSE MÉSZ ODA HOZZÁ? Inkább egyél mézet!
2010. máj. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Győzd le!
2010. máj. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hová valósi vagy?:D
2010. máj. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Jász Nagykun Szolnok megye xD
2010. máj. 6. 18:51
 9/13 anonim ***** válasza:
És hány éves vagy...am én borsodi:D
2010. máj. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nem értem, hogy tudsz úgy szerelmes lenni belé, hogy nem is beszéltek ??

szerintem ez nem szerelem.. mivel rád sem néz, ezért szerintem nem tetszel neki. keress valaki olyat, aki rád néz, szóval olyat, aki viszomozza is az érzéseidet (:

sok sikert.


Eve

2010. máj. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!