Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ez nagyon ciki?

Mit tegyek, ez nagyon ciki?

Figyelt kérdés
Használt könyveket kapok, mert a szüleim nem tudják fizetni a 20.000 Ft - s könyveket.Azt eszeltem ki, hogy nyári szünetben megrendelem a tankönyveket, amik pár ezer forintosak és a munkafüzeteket megkapom ígyis úgyis újan.És végül, szerintetek ez ciki, gáz, ha nem vagyunk gazdagok?
2012. ápr. 22. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Világ életemben használt könyvekből tanultam,a jó oldala,hogy már aláhúzva voltak a fontos részek így gyorsabban ment a tanulás,az egyetemen meg gyakran csak ősrégi tankönyvekhez kell visszalapozni.
2012. ápr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
öö már ne haragudj de ki mondja hogy ciki? és attól még hogy azt mondja mitől lesz az? csak azért ciki mert az gondolod.. és ez a ciki.
2012. ápr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Nálunk úgy van, hogy aki jogosult ingyenes tankönyvre (3 gyerek, félárva, tartós beteg stb.), az a sulikönyvtárból kapja, vagyis az sem új, ráadásul nem is a sajátja. Eszébe se jutott még senkinek szégyellni ezt, ugyanaz a könyv, és év végére meg úgyse lesz senkinek új. :)
2012. ápr. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem értágulatom van, vagyis tartós beteg vagyok.De már majdnem meggyógyultam, mert műtöttek 2 éve.Jó, csak olyan rossz nézni a gazdagokat, akik mindent megkaphatnak, és az a legnagyobb bajuk, ha kapnak egy négyest.
2012. ápr. 22. 19:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én volt osztályom szinte több, mint a fele ingyen tankönyves volt, és senki sem foglalkozott azzal, h kinek milyen a könyve..
2012. ápr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

anno én is voltam tartós tankönyves, de szerencsére más okokból, de utáltam azt az időszakot, nem azzal van a gond, hogy könyvtári, hanem azzal, hogy nem írhatsz bele :S

ha meg valaki beszól neked, ne figyelj rá, ez az ő bunkósága

2012. ápr. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki. Nekem volt több nagyon cikizős tipikus beszólogatás osztálytársam, de még ők se tartották ezt cikinek, nem is értem miért lenne az. Ne gondolkozz ilyen butaságon. :)

Én a helyedben nem rendelném meg azokat a könyveket, de amúgy ahogy gondolod.

2012. ápr. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jó, de pár ezer forint, szóval megéri.Igen, de a cigányoknak, románoknak ilyen van, én meg velük egyenlőnek érzem magam...:( Mindegy, kibírom.:)
2012. ápr. 23. 18:34
 9/10 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha visszagondolok a gimis éveimre, megértem, hogy ezt cikinek érzed. Pláne azért, hogy a cigányoknak is olyan van. Mégis ki szeretné, hogy bármiben is hozzájuk hasonlítson...

De te tudod, hogy nem vagy olyan, mint ők, és biztos tudják az osztálytársaid is.

Nincs mit szégyellned.

Azt is megértem, hogy szeretnél néhány könyvet újonnan. Ezt szerintem csak akkor vedd meg, ha mondjuk a kedvenc tantárgyad könyvét is meg tudod venni olcsón. Különben meg költsd másra azt a pénzt. :)

2012. ápr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Matekból nem veszem meg, de természet, irodalom az fontos lenne.(: És ez igaz, mert én, ellentétben velük jól tanulok, sok oklevelem van, nem csak tesiből tudok jeleskedni, amihez nem kell észt használni és vizsgázni fogok nyáron ECDL - ből.(: Ja és ellentétben velük én fürdök, tiszta, szép ruhát veszek fel, és a hajamat szoktam vágatni(fúj, az egyik cigánynak hosszú, koszos, büdös, töredezett haja van és csak tesiből ötös.)
2012. ápr. 26. 16:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!