Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egységes volt ez a központi...

Egységes volt ez a központi felvételi szerintetek?

Figyelt kérdés

Szerintem nem. A magyar könnyű volt, bár ott is volt pár hülyeség de azért könnyű volt. A matek, hát az valami írtó szar. Nem azért de beleraknak olyat amit nem is tanult a gyerek, ráadásul ha vett is nem foglalkoztak vele annyit mint a mennyit kellett volna. Ez az egész matek felvételi úgy volt rossz ahogy volt. Ilyen ritka szart mint amit mi kaptunk szerintem még senki nem kapott. Az egy dolog hogy leviszik a ponthatárt meg ilyenek, de ez senkit nem nyugtat meg. Ha már elénk tolnak ilyeneket amiket nem is vettünk akkor már szerintem legyen jogunk újra írni, egységes feladatokkal. Szégyen ami itt Magyarországon folyik. Jah és mielőtt bárki mondaná hogy a matek könnyű volt, nem tudom ki mit szólna ahhoz ha elénk tolnának olyat amit nem is vettünk és akkor old meg, le vagy sz@rva! Bárkit megkérdeztem senkinek nem sikerült, kitűnő tanulók sírtak a felvételi után. Szerintem csak szórakoznak itt velünk, már komolyan, ami a felsőoktatásba is folyik az már valami parádé,úgy látszik a felvételiknél is kezdenek megbolondulni.Az is szörnyű hogy a matek feladatlapnál hátulra rakták a lapot amire számolhatsz, mennyi idő az is míg összevissza lapozgatsz hogy tudj számolni. Áh..Tiszta szégyen komolyan! Véleményeket kérek!Értelmes emberek válaszát várom!

14/L


2012. jan. 22. 11:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hát igen, szóval kész parádé. Ilyen nehéz felvételi 2010-be volt de ez szerintem nehezebb volt tőle.
2012. jan. 23. 16:09
 12/14 anonim ***** válasza:
Hát igen, míg a tavalyi matek nevetségesen könnyű volt ezt most jó nehézre megcsinálták. Már kezdjük ott, hogy én befejezni is alig tudtam a matekot ezért reménykedek a 20 pontban. Az első feladatnál is már 0, -es értékeket adtak meg míg az előzőekben ez sem volt nagyon tapasztalható. A vektoros feladat egyenesen nevetséges volt tekintve, hogy ez második féléves anyag. Valaki tanulta fizikából(Nem matekból!), esetleg tavaly matekból. A többség persze nem: ez már -5 pont. Az a szöges feladat is nehéz volt. Nem mondom, hogy a feladatlap megoldhatatlan lett volna de aki idegeskedik és 45 perce van rá annak igenis nehéz. Például nekem. Nagyon rosszul állították össze a feladat lapot. -.-’ ; )
2012. jan. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Pontosan, szóval én nem azt mondom hogy raktak volna be egy nagyon könnyű feladatot de legalább vektort meg ilyen marhaságokat elhagyhattak volna,mert ez az egész így nagyon nem egységes.Most annyi változást hoztak hogy az Oktatási Hivatal +1 pontot ad minden felvételizőnek a vektoros feladat miatt.Hát komolyan mondom...Röhej, de amúgy én is örülök ha meg lesz 20 pontom komolyan, ilyen nehéz még sose volt.
2012. jan. 25. 15:42
 14/14 anonim válasza:
Nekem a matek 45 pont lett. Szerintem nagyon könnyű volt! A vektort még én sem tanultam matekból, de fizikából 6.ban igen, és józan paraszti ésszel is át lehet vinni akkor ezt a tudást matematikába! A függvényt 7. osztályban első félévben tanultam, mégis tudtam! 1 éve volt csak! Hozzátenném, nem voltam egy felvételi előkészítőn sem.
2012. febr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!