Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nehéz volt a felvételi?

Nehéz volt a felvételi?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 08:00
 1/10 anonim válasza:
Szerintem idén nehéz volt, épp a nehéz évbe estünk bele.. jövőre könnyű lesz.
2012. jan. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nehéz??Szörnyű volt. Olyat beleraknak amit nem tanult a gyerek. Ennyi erővel ha már belepakolgatnak ilyeneket, írassák újra velünk.Jogunk van megóvni az eredményünket.
2012. jan. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Egyet értek !!! Teljes mértékben igazad van !
2012. jan. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én tavaly is felvételiztem,és idén is,mert lehet,hogy iskolát váltok.Lehet,azért,mert már nem volt akkroa stressz rajtam és már most is egy erős kéttannyelvűben vagyok(ezért akarok egy kicsit könnyebbe menni,ha nem bírnám évvége felé a hajtást),de szeritnme ez könnyebb volt,mint a tavalyi.A vektorosat én sem tudtam,de szerintem azon kívül egy-két hibám elsz és kész(reménykedem).
2012. jan. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Szerintem a tavalyi, nagyon könnyű volt.. 30 perc alatt végeztem.. és 40 pontos lett.. most meg.. ez a 2012-es 11 pontos lesz.. -.-"
2012. jan. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A tavalyit röhögve meg lehetett csinálni, de a mostani... Olyat kérdezni, amit nem is tanultunk??? Jól érzik ezek magukat? És jövőre persze ismét könnyű lesz.
2012. jan. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek aki írt én jövőre fogok és pont az olyan feladatoktól félel amit nem tanultunk
2012. jan. 22. 11:43
 8/10 anonim ***** válasza:

;) Sok sikert mindenesetre jövőre.Remélem te nem kapsz ilyen szarságokat amiket mi kaptunk.

Szörnyű volt, mindenesetre ha tudtuk volna hogy kapunk ilyeneket jobban átnéztük volna, de hát ha nem is tanultunk róla akkor hogy?Nah mind 1.

2012. jan. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. jan. 22. 13:46
 10/10 anonim válasza:
Szerintem a magyar nagyon könnyű volt, matekból meg a vektorosat nem tudtam, meg azt a szar sütiset nem fogtam fel. Amúgy ezen felül szerintem könnyű volt matek is. Mondjuk lehet azért látom így mer nekünk volt felvételi felkészítőóráink éveleje óta, és 2006 óta megoldottuk az összes magyar és matek felvételit és az összes évnek a pótfelvételijét.
2012. jan. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!