Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen lett a központi felvéte...

Milyen lett a központi felvételid?

Figyelt kérdés

Fent vannak az oktatási hivatal oldalán az eredmények.

Hogy őszintén megmondjam ez a matek rohadt nehéz volt.Nem tudom kik képesek ki találni ilyeneket, azt hiszik mindenki matek zseni.A magyar az könnyű volt(még jó) de ez a matek.Szörnyű.

Nektek hogy sikerült?

14/L


2012. jan. 21. 16:27
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*kitalálni
2012. jan. 21. 16:32
 2/17 anonim válasza:
borzalmas lett. pedig az átlagom 4,9. :'(
2012. jan. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Jajj szegénykém.:/

Amúgy jól kicsesztek velünk... Te hova jelentkezel?

Amúgy a matek nagyon rosszul lett összeállítva, vektor lineáris függvény... :S

2012. jan. 21. 17:16
 4/17 anonim ***** válasza:

Sia! Ahogy hazaértem szorngva vártam a megoldókulcsot.. :D hááát minden valószínűség szerint a maekom 34-5 pontos lett ... :/ a magyarom 48-9 ha megkapom a fogira a 10 pontot. Jane Austen Elizabeth Bennettéről írtam.. .P

Még mindig nagyon el vagyok keseredve a matek miatt. .(((

2012. jan. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
én a sulimban kitűnő vagyok... és a magyarnál kb. 5 pontot vesztettem a mateknál meg kb. 15-öt. :SS remélem az országos átlag jó alacsony lesz...
2012. jan. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Jó neked, én örülnék annyi pontnak matekból, nagyon szar lett.Meg akikkel én egy terembe írtam szerintem azoknak is.A mellettem ülő csaj a matek feladatlapot csak lapozgatta.Jah és a végén meg a tanárnő megkérdezte mindenkitől hogy az utolsó feladatba kinek lett 24 a megoldás, és egy gyereknek lett.....Jól kifogtuk ezt a matekot.A tavalyi sokkal könnyebb volt.
2012. jan. 21. 18:02
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom kik állították össze, de szívesen beszélgetnék velük...Nem értem miért kell vektort meg lineárist függvényt betenni, amikor mi példűul sohasem tanultunk olyat. Meg azért a 10-es meg a szöges se volt könnyű. Kicsit ledöbbentem, amikor megláttam a feladatlapot. Mondjuk nem lett olyan rossz, de azért mégis...
2012. jan. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
No ja, én mindegyiket felrúgnám egytől egyig akik kitalálták ezeket. Komolyan! Igen ezeket nem is vettük, én akikkel eddig beszéltem mind negatív véleményt nyilvánított. + mikor kijöttem a teremből egy csajnál eltört a mécses...
2012. jan. 21. 18:55
 9/17 anonim ***** válasza:
sziasztok:) nekem 76...35 matek,41 magyar... aztán ha a fogalmazásomra és a matek egyenletekre amit helyesen számoltam ki (csak nem az a engyenlet kellettxd)több ponttot kapok.. akk lehet több lesz: )
2012. jan. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%

Oktatási hivatal fórum oldala:


[link]

2012. jan. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!