Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az idei felvételi (2012)...

Az idei felvételi (2012) szerintetek nehéz volt?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 22. 09:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Rohadtul! Nagyon remélem hogy újra írhatjuk a matekot. Mert amit oda beraktak a diákoknak az katasztrófa. Vektort? S azt ad meg a lineáris függvény képletén vagy mi? Ha már a vektort nem tudtuk berajzolni hogy adjuk meg a képletén? Súlyos pontokat lehetett annál a feladatnál veszíteni, ilyen ritka szart nem tudom mikor kapott még valaki mint mi.
2012. jan. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy nem írhatjuk újra...én most írom másodszorra felvételit,mert újra felvételiztem.És lehet,hogy egy évvel idősebb vagyok az átlagnál,de nekem nem volt,olyan nehéz úgy,hogy több,mint egy éve csak két matekom van egy héten,ráadásul nagyjából az utolsó héten kezdtem el készületni rá.A vektoros az nulla pontos,de ha a többit nem rontottad el,nincs gáz!Gondold csak végig,hogy a vektort nagyjából minden gyerek elrontotta.
2012. jan. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
egész hétvégén a felvételi miatt sírtam :'(
2012. jan. 22. 10:19
 4/10 anonim válasza:

Újra írni biztos,hogy nem fogjuk.:/

Én örülni fogok,ha elérek 15 pontot.Amikor kijöttünk a teremből mindenki elsápadva nézett maga elé.Megvoltunk rémülve,hogy milyen feladatokat toltak elénk.

Gratulálni tudok azoknak,akik ezt a feladatsort összeállították...szánalmas.-.-

2012. jan. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Mindenki ki van bukva, úgy hogy nyugi. Én nagyon hülye matekos vagyok, de nekem 20 felett lesz a pontszám. A magyart meg úgy ahogy van elcsesztem. Szóval ennyi. Dicséretes vagyok magyarból és kb lesz 35 pontom(max). ://
2012. jan. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
nagyon nehéz volt és én pl. tudtam volna a magyart csak az idó nem volt elég. egy 5 oldalas feladatsor 1 szövegértés amit nem elég 1-szer elolvasni, hogy megértsd aztán még kb. fél oldal kérdés a szöveghez és még szánj a 4 feladatlap mellett 10-15 percet a fogalmazásra. a matekról meg nem is beszélve... nálunk a teremben senki nem tudta a vektorosat de ahogy elnéztem a többit sem igazán szal megnyugodtam, hogy nme csak én vagyok ennyire hülye :)
2012. jan. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
istenem ne haragudjatok,de ti annyira gyerekesek vagytok még!ne merj emiatt sírni.hidd el,hogy nem cska te rontottad el,én tavaly 80%-ot írtam,ami szarnak számított,vagyis biztos,hogy nem a legjobbnak és egy helyen kvül mindenhová fölvettek volna,és,olyanoakt jelötlem,mint szent lászló,károlyi,karinthy,kölcsey.
2012. jan. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Olvassátok!


[link]

2012. jan. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

fölösleges volt sírnod.. bár énis azt tettem :D Anyukám azt mondta, hogy ha nekem nehéz volt akkor mindenkinek (zsenik kivételével) mindenki elcseszte, én kérdeztem is a tanárokat, hogy lesz e benne függvény azt mondták, hogy szerintük nem, mert eddig nem volt és nem is szoktak bele tenni ... hát... ahhoz képest nagyon is benne volt :)) .. remélem újra lehet írni. Ilyen nehéz felvételit MATEKBÓL még nem láttam, pedig mindegyiket megcsináltam és 38-46 pontot értem el, de most lesz max 35 pontom ://

14/L


Ui.: Barátnőm aki szintén írt azt mondta, hogy a bátyja még csak most veszi ezt. (9.-es) és a bátyja nagyon jó, erős gimibe jár szóval nem egy ilyen putriba :D


Bocsi a regény miatt :)

2012. jan. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A tanárom szerint átlagos volt,szerintem se volt oylan nehéz,bár én a magyar pontszámba magamtól többet vártam :/ Mindegy :) átlagos volt :P
2012. jan. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!