Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy megy a felvételi az...

Hogy megy a felvételi az iskolákba?

Figyelt kérdés
Hogy mondjuk megírtam a felvételit, és utána elküldöm a jelentkezésemet Győrbe, aztán ételezzük fel hogy vége a szóbelinek és felvennének két helyre is. Akkor oda vesznek fel, amit elsőnek bejelöltem? Vagy utána én még eldönthetem hogy melyikbe szeretnék jelentkezni? Mert mondjuk meggondoltam magam. Vagy hogy megy ez?
2012. jan. 18. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Oda felvesznek fel, amit előrébb jelöltél be. Nincs akkor már választási lehetőséged.
2012. jan. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ez biztos?
2012. jan. 18. 18:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Még majd lesz egy változtatási lehetőség, de utánna már nincs semmi, oda vesznek fel, ahol a sorrendedben az legfelsőbb lévő suliba felvettek.
2012. jan. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!