Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hányadik évben kezdtetek...

Hányadik évben kezdtetek konyítani az orvosláshoz az egyetemen?

Figyelt kérdés
Mert úgy hallottam hogy aki első éves annak még nem sok köze van hozzá
2009. máj. 9. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam soha orvosin,de mindenhol úgy van,hogy amikor kikerül az ember az egyetemről,még nem sok köze van ahhoz amit tanult.Mikor elkezd dolgozni valahol akkor tanulja meg kamatoztatni a tudását,akkor jön rá,rakja össze a dolgokat,stb.Az új rendszerben ezt próbálják gyorsítani gyakorlatokkal,korai álláslehetőségekkel,nem tudom mennyi sikerrel.
2009. máj. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok.Orvosit végzettek is mondták nekem,hogy mikor egyetem után gyakornokok lettek,csak akkor tanulták meg a dolog gyakorlati részét.
2009. máj. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És akkor mit csinálnak az öt év alatt?
2009. máj. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tanulja az elméletet.De ezeket gyakorlatba át tenni csak az egyetem után lesz képes,mikor már dolgozik.
2009. máj. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az orvosi 6 év:D
2009. máj. 10. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!