Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kaptam egy e-mailt az iskolámt...

Kaptam egy e-mailt az iskolámtól (illetve én naiv azt gondoltam). Ilyenkor mi van? Ez ugye csak kamu?

Figyelt kérdés
Semmi tartalom, csak pár dokumentum, minthogy "Nyilatkozat általános iskolai kiiratkozásról", "Határozat", "Szülői beleegyező nyilatkozat", "Tanulmányi eredmény táblázat", "Osztály beleegyező nyilatkozata". A lényege, hogy "nincs helyem az iskolában", és kérik az osztályt, hogy írják alá ezeket, persze ehhez vigyem be ezeket a papírokat.
2009. máj. 8. 16:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
57%
általános iskolában, ha nem abba az iskolába jársz, ahova a körzet szerint kéne, akkor nyugodtan kirúghatnak, és a körzetes sulidnak kötelessége átvenni.
2009. máj. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
ez csak kamu nyugi!!
2009. aug. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!