Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez igaz vagy kamu?

Delavega kérdése:

Szerintetek ez igaz vagy kamu?

Figyelt kérdés

[link]

"Táncosnő"


Milyen irányban forog a táncosnő a lenti képen? Az óramutató járásával megegyezően vagy azzal ellentétesen?


Amennyiben az óramutató járásával megegyezően látja forogni a táncosnőt, a jobb agyféltekéje a dominánsabb, azt használja jobban.


Ellenkező esetben, tehát amennyiben az óramutató járásával ellentétesen látja forogni, a bal agyféltekéje a dominánsabb.


Erős koncentrációval meg lehet fordítani a táncosnő forgását.


2010. nov. 30. 11:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nézd úgy, hogy nem akarod megforgatni, akkor is egy idő után a másik irányba forog. Ez trükk, nem varázslat de főleg nem tudomány.
2010. nov. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sztem a magyarázat része nem igaz. A legtöbb embernek mindkét irányban forog:) Pl nekem is:D Arra forog, amerre szeretném:)
2010. nov. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Nostro the overlord válasza:
5 percet játszottam vele hát nekem már a végén minden irányba forgott :D
2010. nov. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem értem, ez csak egy irányban forog, mégpedig balra, óramutató járásával egyezően. :D
2010. nov. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó: Mivel ez csak egy vetület, a nő mindkét irányban tud "forogni". Ha sokáig nézegeted, ügyeskedsz, akkor a másik irányba is forogni fog.
2010. nov. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Elszédültem... de csak balra forog. nekem.

Egyébként szerintem kamu a szöveg..

2010. nov. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ááá, már jobbra is. :D Érdekes. :)
2010. nov. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bármerre tudja az ember forgatni minimális gyakorlással, nem kell ehhez "erős koncentráció", maximum néhány embernél, akiknek nagyon ráállt a szemük az egyik irányra. Természetesen a magyarázat hülyeség.
2010. nov. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Úgy van beállítva, hogy egy idő után automatikusan lábat vált és megfordul. így van beprogramozva, csak annyira nézed, hogy elhiszed, hogy te fordítottad meg.......
2010. nov. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Utolsó: nem. Már leírtam, hogy miért van.

Nincs beprogramozva. Ha a tesóm meg én ránézünk EGYSZERRE, akkor is két irányba látjuk forogni. Persze az irányát is meg tudjuk változtatni.

2010. nov. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!