Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez igaz vagy kamu?

Delavega kérdése:

Szerintetek ez igaz vagy kamu?

Figyelt kérdés

[link]

"Táncosnő"


Milyen irányban forog a táncosnő a lenti képen? Az óramutató járásával megegyezően vagy azzal ellentétesen?


Amennyiben az óramutató járásával megegyezően látja forogni a táncosnőt, a jobb agyféltekéje a dominánsabb, azt használja jobban.


Ellenkező esetben, tehát amennyiben az óramutató járásával ellentétesen látja forogni, a bal agyféltekéje a dominánsabb.


Erős koncentrációval meg lehet fordítani a táncosnő forgását.


2010. nov. 30. 11:40
1 2
 11/13 anonim válasza:

Ez egy egyszerű gif kép, nincs rajta semmi beprogramozva.

Egyébként is egy sziluettnél hogy mondod meg, hogy merrefele néz? (mert ugye, hogy merrefel forog, az ebből következne)

2010. nov. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Régebben, mikor néztem, még nekem is forgott mindkét irányba, de most, hogy fáradt vagyok, nekem csak balra forog....:-(
2010. nov. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor ez nem egy előre beprogramozott valami, pedig már kezdtem gyanakodni hogy most mindig ugyan abban az időben kezd el másfelé forogni vagy nem. de nem, mi is ketten néztük, és neki és nekünk sem egyszerre forgott abba az irányba, egy kicsit azért para így :D vannak még hasonló tesztek szerintetek?
2010. dec. 1. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!