Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az aktuális érettségi feladato...

Az aktuális érettségi feladatok kiszivároghatnak még az érettségi megírása előtt vagy ezek csak kamu oldalak?

Figyelt kérdés
Még van két évem érettségiig, most faktos vagyok és egyik házi az volt, hogy töltsünk le egy korábbi érettségi feladatot és csináljuk meg egy részét. Elkezdtem keresgélni a neten, hogy honnan lehet letölteni, meg is találtam, de nem ez a lényeg. Pár oldalon azt olvastam, hogy az érettségi napja előtt egy-két nappal fent lesznek az aktuális feladatok. Tehát az oldal készítője azt állítja, hogy meg tudja szerezni hamarabb mint ahogy a diákok megírnák. Ez tényleg lehetséges? Én a TV-ben is mindig azt látom, hogy olyan biztonsággal védik az érettségi feladatokat, hogy azt lehetetlen megszerezni. Ezek szerint mégsem? Vagy ez csak egy nagy kacsa? És nem, nem erre akarom alapozni a tudásom, csak érdekelt hogy mi igaz belőle :D
2010. nov. 16. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak kacsa. Egyszer volt ilyen a 2005-ös matekérettségi, akkor is jó ngay botrány lett utána. Lehet valaki megtudja szerezni, de kétlem , hogy felrakná netre.
2010. nov. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kamu. Pár éve, mikor a kétszintű érettségit bevezették, tényleg kiszivárgott, és óriási botrány lett belőle. Na, azóta még nagyobb hangsúlyt helyeznek a védelemre, és gyakorlatilag lehetetlen, hogy ez megtörténjen.

Azokon az oldalakon, ahol mégis ilyesmit ígérnek, ott 100%-ban az emberek hiszékenységére alapoznak, hiszen döntő többségben emeltdíjas sms küldésével juthatsz a kódhoz, ami aztán a hőn áhított feladatsorhoz vezet. Gondolom nem kell hozzátennem, h ez átverés.

A régi feladatsorokat pedig innen tudod letölteni (megoldás is van): [link]

2010. nov. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Aki az ilyen oldalakat csinálja, egyszerűen csak jó heccnek tartja. Meg max., ha van pár hülye, aki "tutira" akar menni, és nem készül rendesen, az max. megszívja, mert ilyen oldalak készítőjének hisz, és bízik benne.


Én 2005-ben érettségiztem. Nem tudom, akkor mennyire voltak elővigyázatosak, de a matek érettségi elvileg kiszivárgott, rettenetes botrány lett belőle, és sok más érettségizővel együtt nekem is újra kellett írnom.

Az első 5-ös lett volna (baromi könnyű volt, még egy óvodás is megírta volna).

Az újraírt csak 4-es lett.


Azóta is szidom azt a ******-t, aki feltette a netre.


Elvileg az ezt követő években még szigorúbb lett a biztonság, hogy még csak véletlenül se történjen hasonló, mint 2005-ben.

2010. nov. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
kamu.
2010. nov. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Én is így gondoltam. Aki 2005-ben érettségizett: uh :S az nagy szívás lehetett, mondjuk én még csak németből érettségiztem, de én is nagyon kiakadtam volna, ha úja meg kellett volna írnom és az új rosszabb lenne mint a régi.

Köszönöm annak aki belinkelte, honnan lehet letölteni :)

Jah és mindenkit hasznosra klikkeltem ;)

2010. nov. 17. 20:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!