Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben mit lehetne...

Ebben az esetben mit lehetne tenni? Szóljak az igazgatónak vagy fojtsam el magamban?

Figyelt kérdés

Tehát külföldi vagyok, de itt születtem... most az ország egyik legjobb iskolájába járok 9.-ikesként... a magyar tanárommal lenne a gond... régen, még 7.-ikben jött egy görög srác és kérdezte a tanár a nevét. ő megmondta és a tanár visszakérdezett hogy ez anyakönyvezhető-e.. erre ők az igazgatóhoz mentek hogy milyen rasszista meg minden.. és mivel én 100% küölföldi voltam és 5.óta a tanárom volt, mindenkivel együtt megvédtük a tanárt, főleg az én "jelenlétem" volt nagyon fontos... aztán egyébként végig olyan érzésem volt hogy utál engem valamiért és most az van, hogy dogában szövegszerűen kell mindent leírni... és akkor nem tudok rendes érveket fölhozni hogy a jegyem jobb legyen... mert hiába kb ugyanazt írom le mint pl a padtársam, nem kapok jó jegyeket... meg most volt egy olyan sztori hogy én kértem hogy valami gyűjtőmunkát csinálhassak, erre ő: "Azzal túl könnyű lenne jó jegyet szerezni." mi történeik a következő órán? egy másik gyerek kiselőadást tart az ilyen szimbólumokból... később én még egyszer megkérem hogy tarthassak kiselőadást, erre mindenkinek aki ott volt azoknak megadta azt amit kértek (hiába ilyen nagyon könnyű témák voltak), nekem meg olyat ad, aminél napi 5 óra kutatással is 2 héten keresztül kell arra készülni, mert nagyon nehéz... és persze internetet nem lehet használni... és még volt egy pár ilyen még... nagyon el vagyok keseredve, átlag kéthónaponta kapok sírógörcsöt miatta, mert már nem bírom.... mit tehetnék??? ja és persze termétszettudományi tagozaton vagyok...

előre is köszönöm ha segítetek!


2011. nov. 8. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Először a szüleidnek szólj, nekik kellene beszélniük a tanárral. Esetleg veled együtt, ahol elmondhatnád ezeket a konkrét eseteket. Ha esetleg nem változik a helyzet, akkor jöhetnek a lépcsők: osztályfőnök, igazgató.
2011. nov. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én ahova suliba járok a tanár sírna úgy kikészítenénk ha velünk g*cizne.

amugy szerintem kérdezd meg a tanártól mi baja van veled de nae az osztály elött hanem amikor csak ti vagytok.

2011. nov. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a szüleimnek is beszélek róla, atanárral is már próbáltak egyszer régen beszélni de nem segített...
2011. nov. 8. 19:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!