Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bukás, szégyenérzet, hogy...

Bukás, szégyenérzet, hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
A bajom végül is az hogy megbuktam most 9.-ben fizikából,kémiából és most ugyanabban a suliban kezdek de új osztályban, új évet, de elég nagy a szégyenérzetem meg nagyon stresszes típus vagyok és biztos vagyok benne hogy az lesz első hogy, hogy a volt( nem kedvelt ) osztálytársaim egyből kiszúrnak és lesz vmi rosszmájú megjegyzésük vagy lenéző tekintetük, szóval mit tanácsolnátok hogy tudnám elérni hogy ne ezen pörögjön az agyam 1-én vagy hogy tudnám lazábban kezelni?
2011. aug. 31. 01:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
9.-ben megbukni tényleg nagyon ciki...ebben az évben esetleg tanulhatnál...
2011. aug. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
kösz nagyon kedves vagy tanácsot kértem de mind1...am. ez egy elég erős gimnázium szóval nem értem miért írsz ilyet ha fogalmad sincs a tényezőkről...
2011. aug. 31. 01:26
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Elég erős gimnáziumban nincs bukás, azért erős. Olyan van csak, hogy aki nem bírja az átmegy év közben egy másik gyengébb suliba.
2011. aug. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem az a kérdésem hogy "ki iratkozzak e ?"
2011. aug. 31. 01:35
 5/13 anonim ***** válasza:
56%

"nem az a kérdésem hogy "ki iratkozzak e ?"


Magyarból nem buktál meg? Borzasztóan gyenge a szövegértésed.

2011. aug. 31. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
miért is?
2011. aug. 31. 01:40
 7/13 anonim válasza:
94%

fogadd el béna voltál,pótvizsga is elmúlt annyi.

ezen már változtatni nem tudsz,próbálkozz meg idén,amúgy 9-ben még nem gáz csak 1 éve ismertétek 1 mást lehet h ezzel 4 évig jársz majd együtt ,és jobb lesz mint az előző :)

2011. aug. 31. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szinyei merse pálba buktál 100%:D
2011. aug. 31. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

hát figyu öcsisajt!

ha nem mondod el a 'tényezőket', akkor hogyan segítsünk?

találjuk ki? oké!

a.)nem vagy buta, csak lusta -> fogadd meg h nem hanyagolod még ezeket a tárgyakat sem és nem kerülsz félig-meddig szándékosan ilyen cikis helyzetbe. ha cikiznek, ne reagáld le, ne magyarázkodj.

b.)buta vagy, de szorgalmas, akkor nem ciki megbukni, mert nem tehetsz róla, ilyenek a képességeid, talán debilnek néznek, de nyugi, valamiben biztos jó vagy (gonoszmosoly)

c.)buta és lusta is vagy, akkor meg minek jársz gimibe, sőt egyáltalán iskolába?


általánosságban még annyit, hogy ha a volt osztálytársaidnak ez lesz a legérdekesebb téma, akkor velük sincs minden rendben.

ha elég laza voltál h megbukj, akkor lazán viseld is a következményeket! :D

esetleg egy reggeli feles sosem árt, fura h az ilyen lazacsávók még nem jöttek rá erre, nálunk első végén már sokan kezdték kocsmában a napot :)

2011. aug. 31. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
talán tanulni kellett volna és akkor most nem lennél ilyen helyzetben...
2011. aug. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!