Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Költségtérítéses hallgatók is...

Költségtérítéses hallgatók is kaphatnak ösztöndíjat?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 22:41
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nem tudom, máshol hogy van, de nálunk 1000%, hogy költségtérítéses hallgató sem szociális, sem tanulmányi ösztöndíjat nem kaphat.

Az elmúlt két évben lehetett pályázni tankönyvtámogatásra, de költségeseknek nem. Sőt, kollégiumot is csak a férőhelyek kb. 5%-ig kaphatnak, és ha kapnak, kétszeres kolidíjat kell fizetniük.

2011. aug. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

23:20-asnak

fogalmad sincs miről beszélsz, csak hinted az igét, mintha tudnád miről beszélsz

valszeg nem jártál még felsőoktatási intézménybe, a gyakorlati részéről úgy látom nincsenek tapasztalataid, úgyhogy légyszi csak finoman a szavakkal

a Corvinuson egyszer fordult elő, hogy valakit átraktak államira, de ő egy nemzetközi pályázaton nyert

2011. aug. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

"a Corvinuson egyszer fordult elő, hogy valakit átraktak államira, de ő egy nemzetközi pályázaton nyert"


Ez mi?

Én is Corvinusos vagyok, és pár csoporttársamról biztosan tudom, hogy átkerült első év után államira.

2011. aug. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

SZTE-n nem kapnak:

- szociális, tanulmányi ösztöndíjat

- Ingyen bérletet, amit az államisok kapnak.

- Tankönyvtámogatást. azt is minden államis kap.

- Kollégiumot.


Viszont szerintem nem olyan nehéz átkerülni első év végén, sokaktól hallottam hogy felvették őket államira.

2011. aug. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Sajnos én is úgy tudom, hogy nem kaphat, pedig ez nagyon igazságtalan. Valaki írta, hogy aki elé jól tanul, az úgyis bekerül államira... Csakhogy van olyan eset, hogy nincs már állami féléved a korábbi tanulmányaid miatt, attól lehetsz éltanuló
2017. jan. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!