Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért utálják annyian a...

Miért utálják annyian a Facebook-ot?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 19:05
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsi, véletlen rossz kategóriába tettem..
2011. aug. 21. 19:06
 2/4 anonim ***** válasza:
Maximum azok utálják, akiknek beleszól a jól megszokott életükbe, és változtatniuk kell. Azt érezhetik, hogy lemaradnak, de mégis makacskodnak. Vagy ilyesmi. Én személy szerint nem utálom, de teljesen hülyeségnek tartom, és 2 naponta 1-szer ha felnézek 2 másodpercre.
2011. aug. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sem utálom, csak értelmét nem látom.

Vannak ismerőseim, akik ott élik az életüket, feltesznek 560 db képet, kiadnak olyan adatokat, amiket szerintem a szűk baráti/családi társaságon kívül senkire sem tartoznak, pláne nem az egész világra.

2011. aug. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha belegondolunk, létezik olyan felhasználási módja, ami hasznos. Azonban léteznek más alternatívák is a távoli rokonokkal, ismerősökkel, régi iskolatársakkal történő kapcsolattartásra.


Az az elfajzott felhasználás, amit néhányan gyakorolnak, nem mérvadó. Én is regisztráltam rá egyébként, soha semmi hasznom nem volt belőle, előnyét nem láttam, csak tudom, mire lenne jó. Vannak barátaim egyébként, de velük személyesen találkozok nap mint nap. Lehet idővel én is hasznosnak találom majd az FB szolgáltatásait. Ez azonban még várat magára...

2011. aug. 22. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!