Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mi lesz így?...

Mit tegyek? Mi lesz így? Hagyni kellene az ilyet?

Figyelt kérdés
Tudom hogy kár ezen gondolkodni mert szünet van de lassan suli és én már félek előre mit fog mondani a rajztanárom.Ő elég idős már nem is lenne ezzel baj ha ő nem gondolná úgy mindenhez köze van ,mindenbe beleártja magát.Pl: ha van egy nagyobb szünet vagy csak egy hétvége után mindenkit kifaggat hogy mit csinált.Ha vlkiről tudja hogy van barátja megkérdezi na és jártál nála? Év elején mindenkit kifaggatott hogy van a barátja és ki az stb.Ő szerinte hasznos dolgokról beszélünk míg rajzolunk de ez nem igaz általában az ő sztorijait hallgatjuk részegségről arról hogy ő milyen minta apa hogy mivel ő főz megfőzött majd vitt a másik városban dolgozó lányának.Kértük normálisan hagy beszélgessünk másról is :múzeumokról,képekről ,alkotókról.Nem engedte mert szerinte ez a fontos. Engem halálra cikiz .piszkál elmondta azért hogy többet beszéljek vele. Mert mikor kérdezte van a barátom megmondtam udvariasan hogy nem szeretném elmondani .Nem hiszem hogy ez beletartozik a rajztanításába .Év végén azt mondta 2 est se érdemelnék és hogy még az osztály legrosszabb tanulója is jobban rajzol nálam. Általánosít azt mondja a művészek őrültek .Én beszélgetés szinten egyáltalán nem durván vagy sértően megmondtam hogy ez azért nem így van felhozta példának Pistit az osztálytársamat hogy nézzem meg ő is egy őrült .Én nem akartam vele veszekedni mert ő ezen módfelett felbőszült és csapkodott hogy de ez így van .Suli vége felé ki vitt minket a tűző napra (nem az árnyákba a napra )Én akkor napszúrást kaptam .Másnap várost nézni vitt .Nem engedte hogy árnyékos helyre menjünk .3 -an még is egy fa tövébe álltunk.Sajnos én elég könnyen kapok napszúrást ezért is álltam oda de ő elkezdte mondani a osztálynak hogy mi különcködünk .Aztán oda jön hozzánk hogy mi miért különcködünk aztán állt mellettem elkezdett kulcstartóval ütögetni rá nézek azt mondja csak szeretetből .Szeretetből az egyik osztálytársamat úgy fejbe csapta hogy összekoccantak a fogai .Kérdezte x -től hogy ugye milyen szép lány y .A srác mondta igen szép lány aztán mondta neki nézzen csak rá (mellette ült) A srác tátott szájjal bámulta majd a tanár fogta és nyakon verte mindenki nagyon megijedt hogy ezt meg most miért .Kérdeztük szünetbe x -től hogy miért nem mondtad hogy azért ezt ne erre ő: á jó fej.
2011. aug. 16. 22:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szülőnek szólni, osztályfőnöknek szólni, utána igazgatónak szólni. Testi fenyítésért akár ki is rúghatják. A "napoztatás" 7-es, 8-as UV-B sugárzás esetén kifejezetten káros az egészségre. Ha többen vagytok panaszosok, könnyebben értek el sikert.
2011. aug. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az én szüleim elég régimódiak szerintük a tanárnak mindig igaza van .
2011. aug. 16. 22:44
 3/16 A kérdező kommentje:
De mindenképp szólunk legalább ofőnek .
2011. aug. 16. 22:47
 4/16 anonim ***** válasza:
Az elejével még nincs is olyan nagy baj, hogy a saját élményeit meséli el, de az, hogy erre kényszeríti a diákokat már közel sem olyan jó. A vége pedig már tényleg durva... Ha minden diák és szülő benyújt egy kérvényt a tanár leváltására az igazgatónőnek az működhet
2011. aug. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én is tanárpárti vagyok (általában), de mindennek meg van a határa. A napszúrás miatt fel is lehetne jelenteni.
2011. aug. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Vagy igazgató... Bocsi, megszokás:D. Mindenesetre szóljatok az ofőnek, hogy egy kérvényt szeretnétek intézni és szertnétek ha támogatna titeket
2011. aug. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem csak az a baj hogy megütött egy gyereket hanem hogy faggatózik és hogy akármennyire is szarul rajzol vlki akkor se alázhatja így meg az osztály előtt .Ja és szerinte csak az rajzol jól aki mellette jár magántanárhoz bocsánat hogy 20 -ből 3 ember tudja fizetni .
2011. aug. 16. 22:54
 8/16 A kérdező kommentje:
90000 es tandíj mellett .
2011. aug. 16. 22:55
 9/16 A kérdező kommentje:
Semmiképp se tűrjük .Nem vagyunk rossz osztály ezt más is mondta .Nem kell percenkét fegyelmezni .
2011. aug. 16. 22:57
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát ez, hogy nem vagytok rossz osztály, ebből a mondatból rögtön kiderült: "Kértük normálisan hagy beszélgessünk másról is :múzeumokról,képekről ,alkotókról." Én nem akartam elhinni. :D :D De ha ilyen magas a tandíj, gondolom valami magániskola. :) Ott pedig elvileg nem kellene megtűrni az ilyen tanárokat.
2011. aug. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!