Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen faktokat vettetek...

Milyen faktokat vettetek fel/-ra jártok/jártatok? Miért, milyen célokból?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Bioszra és fizikára jártam, mivel orvosira készültem.
2011. aug. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én emelt matekos voltam, 9-10-ben heti 5 11-12-ben heti 6 órával, ez beszámított egy faktnak. Felvettem mellé a kémiát heti 2 órában, mert ebből érettségiztem, és szeptembertől kémia szakra fogok járni :) 11-ben még jártam "nem hivatalosan" angolra (túlléptem volna a max. óraszámot, de a tanár megengedte) mert egy év haladó angol után előrehozottan érettségiztem, 12-ben maradt a matek, kémia, októberig az angol, mert szintemelőt tettem (mindenből ötösre érettségiztem, törit kivéve, az 4-es lett, de nálam a 3-as is nagy szó lett volna :D)
2011. aug. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem jártam semmilyen faktra, viszont vizsgáztam emelt angolból és németből. Semmi hátrányom nem származott belőle hogy nem jártam faktra :)
2011. aug. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

informatika faktra jártam 1 évet, azért, hogy 11. ben letudjam az érettségit(előrehozottan) és legyen ECDL vizsgám(mert aki 5ösre érettségizik, az igényelhet 5ezerért)

matek faktra jártam 2 évig azért, mert pénzügy-számvitelre jelentkeztem, idén szeptemberben kezdem a fősulit a BGFen:)

2011. aug. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!